fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-06-2012 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Святкування Дня молоді київськими активістами

23 червня 2012р. за участі голови КМДА Олександра Попова відбулося святкування Дня Молоді у Києві. Громадські  організації презентували свої  найкращі проекти,  надбання, здібності. Серед найбільш помітних була Студреспубліка.

.

Були представлені як організації всеукраїнські оргаізації, так і київські міські (зокрема скаути, молоді демальянсівці, Київський молодіжний центр праці). Свято проводилось завдяки Державній службі у справах сімї, молоді та спорту України та Головному управлінню у  справах сімї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.  Для  молоді були організовані  змагання з воркауту, різноманітні конкурси, майстер-класи та  підготовлена розважальна програма. Найголовнішим  визнанням громадської активності київської молоді було привітання голови Київської міської адміністрації Олександра Попова. Також Голова КМДА за вагомий внесок у громадську діяльність та з нагоди Дня молоді нагородив подяками активістів Київської Студреспубліки Сергія Баркара й Анатолія Глущенка, депутатів Студентського магістрату м.Києва, що був обраний на першому етапі Київського мульти-фестивалю «Студентська республіка-2012», президента МГО «Дельфін» Олену Скрипко.

Цього ж дня Київська Студреспубліка в рамках Київського мульти-фестивалю «Студентська республіка-2012» проводила новий проект «Мала Студреспубліка», головним завданням якої була перевірка повноважень і здібностей обраного Студентського магістрату, продовження політичної та економічної гри. Педагогічний директор гри Сергій Баркар зауважив, що «Мала Студреспубліка» була проведена на високому рівні та мала ознаки якісної політичної та економічної гри.

Щодо самої гри. В місті панувала економічна нерівність між громадянами. У бюджеті було замало коштів для проведення виплат, а депутатів і керівників у місті було більше, ніж громадян. Це призвело до економічного колапсу. Заробити кошти на існування майже не було можливостей, не були створені умови для розвитку малого та середнього бізнесу. Жителі міста в обов’язковому порядку мусили сплачувати податки. Умовами гри була передбачена фінансова нерівність, що за розрахунками організаторів змусило б жителів організовувати нові форми та способи отримання прибутку. Натомість, працівники підприємств та апаратів брали гроші в кредит з бюджету під великі відсотки або під розписку у нотаріуса чи судді. Реєстрація (прописка) громадян в місті коштувала десять грошових одиниць Київської Студреспубліки. Це призвело до великого напруження серед усіх мешканців. Грошей на виплату зарплат депутатів, надання кредитів населенню не вистачало. Стояло гостре питання проти кого порушувати кримінальну справу, хто несе відповідальність за бездарну грошову політику та податкову систему, якщо законодавча база взагалі не формувалася депутатами.  

Так завершилася гра цього разу… та залишила багато крапок для ігрових управлінців, з тим як далі управляти уявним містом.

Наступна гра планується 14-15 липня 2012р. Інформацію можна дізнатися за тел.: 063 048 04 61, Людмила.

P.S. Наступного дня Київські учасники гри та активісти "Студентської республіки" відвідали Вінницьку Студреспубліку. Завітавши на місце проведення мульти-фестивалю, гості були люб’язно прийняті організаторами. На заході царювала атмосфера конкуренції та одночасно доброзичливості. Після обіду учасники Вінницької Студреспубліки зібралися спілкуватися та вирішувати основні питання стосовно активної участі молоді в політиці, виборчих процесах. Розглядалися загальні та важливі питання. На захід завітав Сергій Татусяк — український політик, громадський діяч, голова Вінницької обласної ради, який щиро та відверто спілкувався з учасниками.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Роман Міщенко