fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-03-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Суботник – маленька справа, гідний старт

2 березня 2014р. у Києві та Полтаві в рамках добровольчої активності Студреспубліки було проведено суботник. Студреспубліка пропонує людям розпочати вирішення проблемних питань у себе на місці, за допомогою різноманітних малих справ: боротьби з корупцією, вивчення мов, комп’ютерних курсів, толок, зарядок, розробки  програм розвитку власних мікрорайонів і багато іншого. Записуйся в добровольці! Стань корисним своєму народу! [+ відео: укр, en]

Щодо самої ініціативи — суботника, то вона виявилася дуже доречною. Люди, спорядившись усіма необхідними засобами для прибирання: віниками, рукавичками, граблями, сміттєвими мішками і звісно ж гарним настроєм, вийшли у сквер біля Храму Святих Первоверховних апостолів Петра і Павла в Києві та у двір будинку №19 по провулку Інтернаціональному в Полтаві. Участь у прибиранні брали добровольці Студреспубліки, прихожани храму, небайдужі громадяни і навіть маленький хлопчик Владислав.

 

Символічно, що нова ініціатива Студреспубліки розпочалася саме з суботника. Щоб зміни відбулися в країні потрібно розпочати з очищення: чистоти вулиць, чистоти думок, чистоти справ. І все це обов’язково відбудеться у нашій країні, але поступово. Варто зауважити, що дані заходи відбулися у Прощену неділю, коли люди просили вибачення за скоєні образи перед Богом та один перед одним. Саме прощення, порозуміння і любові так сильно не вистачає нашим людям сьогодні. Щоб таких критичних ситуацій, як зараз, у нашій державі більше не виникало б ніколи.

  

Доведено, що людей може об’єднувати не лише спільне скандування голосних лозунгів, захоплення державних будівель, але й спільна справа, спрямована на творення – робота на чистоту, а тим самим і на добробут власної території. Для цього не потрібно багато грошей, зусиль чи особливої підготовки, а лише невелика кількість часу та власного бажання.

Ви також можете долучитися до добровольчих ініціатив або стати організатором власної події, потрібно лише звернутися до нас за тел.: + 38 093 38 77 050 або іншим зручним для вас способом.

Стежте за нашою діяльністю в соціальних мережах.

    

Відео з активностей можна переглядати на нашому YouTube-каналі. 

 

Videonews EN
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки