fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-03-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Суботник у ботанічному саду – далі буде…

Весна впевнено продовжує крокувати Україною, а добровольці Студреспубліки продовжують робити корисні справи. Так, 22 березня 2014р. відбувся черговий суботник, цього разу – в Національному ботанічному саду ім. Миколи Гришка НАН України в Києві [+ відео: укр, en].

З приходом весни підготовка ботанічного саду (це той, що в Києві на Печерську) до весняного сезону з прийому відвідувачів стала важливою справою і потребує загальної допомоги всіх бажаючих. Тому добровольці Студреспубліки на чолі з організатором активності добровольцем Олександром Раком вирішили зробити добру справу й провести на території ботанічного саду прибирання.

Приємно здивувало, що участь у суботнику взяло понад 15 чудових людей, це сприяло швидкому та  чистому результату. Люди, «озброївшись» рукавичками, робочим одягом, зручним взуттям і гарним настроєм, вирішили «розправитися» зі сміттям, яке, на жаль, викидають звичайні відвідувачі. Було зібране й сухе гілля та проведено підмітання. За 3 години прибирання було вивезено 3 баки сміття.

Участь у толоці взяли не лише дорослі люди, але й багато молоді та навіть маленька дівчинка Соня. Вона прибирала на рівні з дорослими добровольцями, незважаючи на те, що граблі були вдвічі більші за неї!

Погода в цей день наче була на стороні киян, сонце гріло, а вітерець наче шепотів кожному про важливість такої роботи.

Videonews EN

По завершенні прибирання, було прийнято рішення знову зустрітися 5 квітня в тому ж місці, в той же час ще більшою хвилею. Запрошуємо і вас приєднатися!

Наголошуємо, що паралельно ми разом із сотнями добровольців ми багато працюємо і в інших напрямках: боротьба з корупцією, курси з української та російської мов, комп’ютерної грамотності, проведення зарядок на подвір’ях, чергування загонів дружинників, також ми збираємо інформацію про проблеми мікрорайонів. І це ще далеко не все!

Ви також можете долучитися до добровольчих ініціатив або стати організатором власної події, потрібно лише звернутися до нас за тел.: + 38 093 38 77 050 або іншим зручним для вас способом.

Стежте за нашою діяльністю в соціальних мережах.

    

Відео з активностей можна переглядати на нашому YouTube-каналі.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк