fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
07-11-2012 / всі теми /  Україна

Створено Молодіжну раду при Уряді

Ольга Коваленко від Студреспубліки ввійшла до складу новоствореної Молодіжної ради при Кабінеті Міністрів України. Відповідне розпорядження №835 Уряд прийняв на засіданні 24 жовтня 2012р.

Склад Ради формувався на підставі пропозицій, поданих від всеукраїнських молодіжних громадських організацій і спілок, органів студентського самоврядування з урахуванням регіонального представництва.

Як стверджує «Урядовий портал», до складу Ради увійшли найбільш талановиті, інтелектуально розвинені та соціально активні молоді люди за результатами проведеного МОНмолодьспорту конкурсу. Усього – 54 особи, серед яких менеджер проектів Студреспубліки Ольга Коваленко.

Відповідно до покладених на неї завдань Рада може брати участь у проведенні моніторингу виконання рішень Кабінету Міністрів з реалізації державної політики у молодіжній сфері, розробленні проектів нормативно-правових актів  з питань, що належать до її компетенції, подає Кабінету Міністрів рекомендації та пропозиції з питань правового і соціального захисту молоді, а також задоволення її політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів.

Слід нагадати, що 20 червня 2012 року своєю постановою №673 Кабінет Міністрів утворив Молодіжну раду. Молодіжна рада є тимчасовим консультативним, дорадчим органом Уряду, який очолює Міністр освіти і науки, молоді та спорту України.

Список членів Молодіжної ради при Кабміні
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки