fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-06-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Чернігів

Студреспубліка – світ, із якого не хочеться повертатися!

З 15 по 17 липня 2012р. в урочищі «Світанок» біля с. Миколаївка відгриміла наймасштабнiша та найграндiознiша подія року – регіональний етап мульти-фестивалю Студреспублiка-2012. Не дивлячись на метеопрогнози, не боючись дощiв і гроз, студреспублiканцi намагалися завоювати всі перемоги та звання один поперед одного!

Цього року Студреспубліка дійсно жила як окрема країна, в мальовничому лісі із невеличкими будиночками на березі р. Десни. Три дні пройшли насичено, цікаво і корисно в дружній та веселій атмосфері. Всі учасники були задіяні, брали участь у різних заходах. Протягом трьох діб майже не відпочивали «політичні гравці», які і вдень, і вночі думали над містом, в якому хочеться жити, адже тема цьогорічної гри звучала так: «Місто моєї мрії». На гостей мульти-фестивалю чекав розважальний концерт за участі КВН-команд «Сім’я» і «С потолка». Також всі бажаючі могли повболівати за нашу збірну в фан-зоні Студреспубліки.

В рамках мульти-фестивалю відбувся цікавий круглий стіл на тему: «Проблеми сучасної молодіжної політики та студентського самоврядування. Законодавство України «Про вищу освіту» та «Про студентське самоврядування» — постійне переписування чи Європейський шлях законотворення», в якому взяли участь національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський, голова правління Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання “Сузір’я”, народний депутат України III-IV скликання, учасник Партнерської ради Студреспубліки Олег Петров, представники вишів області, молодіжних організацій і журналісти.

Жителі "Студентської республіки" мали паспорта і спеціальні гроші «студрики», без яких жоден житель країни-мрій не зміг би балотуватися на посаду Студентського мера або депутата Студентського магістрату. В результаті виборів Студентським мером стала студентка ЧНПУ ім.Т.Шевченка Юлія Богдан. Вітаємо її з перемогою! А також був обраний Студентський магістрат, який спільно із мером представлятиме Чернігівський регіон на фіналі Студреспубліки-2012 в Криму і, маємо надію, здобуде перемогу.  

 

Хочеться відмітити, що відчувалась плідна і клопітка підготовка до проведення мульти-фестивалю «Студентська республіка-2012» з боку організаторів. Не дарма було витрачено стільки зусиль!

Партнери, яким дякуємо за допомогу у проведенні заходу: Управлінню у справах сім`ї та молоді Чернігівської ОДА, відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, керівництву Технопарку «Ремзавод», ВАТ «Базис»,  Центру «Вікторія-денс», мережі магазинів «Пивний рай».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки