fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-03-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Студреспубліканці презентували власні проекти віце-меру Миколаєва

26 березня 2013р. у рамках програми «Студентські стажування в органах місцевої влади» з метою поліпшення й удосконалення проектів стажистів відбулася зустріч студентів із заступником Миколаївського міського голови Романом Васюковим.

Студреспубліканці обговорили низку цікавих та актуальних для розвитку Миколаєва питань, серед яких велосипедні доріжки на магістральних вулицях міста, розвиток зони безкоштовного покриття Wi-Fi, соціальна реклама про права споживачів і систематизація маршрутів громадського транспорту для створення спеціальних кольорових номерних покажчиків, що значно допоможе людям із поганим зором.

За результатами зустрічі, Романом Васюков дав доручення щодо організації зустрічі стажерів із начальниками профільних управлінь міської ради для подальшої роботи з реалізації проектів.

Також студенти висловили сподівання на те, що у співпраці з органами місцевого самоврядування, їх ідеї зможуть бути втілені не тільки в мрійливих уявленнях про комфортне місто, але і в реальності.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Катерина Середа