fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-08-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Студреспубліканці Чернівців: «Студреспубліка дає можливість реалізувати себе»

8 серпня 2014р. заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін, зустрівся зі студентами Чернівецької області, учасниками "Студентської республіки", які представлятимуть наш край у фіналі Всеукраїнського мульти-фестивалю «Студентська республіка», що відбудеться з 23 по 26 серпня 2013р. у с. Рибаківка, Березанського району, Миколаївської області.

Від студентів на зустрічі були присутні: Назар Плав’юк – Студентський мер Чернівців-2014, студент БДФЕУ; Андрій Кравець – Студентський Президент України-2011; Володимир ПалагнюкСтудентський президент України-2012, Юлія Ілащук та Ігор Лясковськийекс-депутати Студентського парламенту України; Сергій Палагнюк – директор обласного молодіжного центру праці, студент БДФЕУ; Олександра Стойка — Студентський мер Чернівців-2013, студентка БДМУ та депутати магістрату 2014 року: Аліна Мангул — студентка ЧТЕІ КНТЕУ, Віталій Яремчук та Анастасія Юхимчук  — студенти ЧНУ, Денис Паланиця — студент Індустріального коледжу, Олександр Заліско — студент БДФЕУ. Також прийшла значна кількість звичайних студентів, яким не байдужа тема «Нова регіональна модель Чернівецької області». 

У ході зустрічі обговорили проблемні питання підготовки Чернівецької делегації до фіналу Всеукраїнського мульти-фестивалю «Студентська республіка» та перспективи розвитку студентського самоврядування Буковини. Олександр Шкурідін закцентував увагу на важливості аполітичності в діяльності органів студентського самоврядування та наголосив, що підтримка студентських громадських організацій є однією з прерогатив виконавчої влади краю: «Ми обіцяємо всебічно сприяти вашим потребам і допоможемо, чим зможемо, адже хочеться повернути рівень і формат минулих років. Також хочеться внести  пропозицію щодо функціонування Студентського магістрату, мера протягом року, а не лише в певний період». 

За результатами зустрічі заплановано на ІV квартал 2014 року форум органів студентського самоврядування, на якому буде розглянуто нову концепцію розвитку студентського самоврядування Чернівецької області, яка безпосередньо стосується розвитку нашої області.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Аліна Мангул