fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Студреспубліка — змістовно, захоплююче та цікаво

Завершився регіональний етап Студреспубліки-2014 в Рівному. В ньому взяли участь 5 зовсім різних команд, у яких була лише одна ціль – показати всім, що вони хочуть жити краще і для цього їм прийшлось добряче напрягти мізки. Рівненську Студреспубліку відвідав  один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба.

Учасникам заходу розібратися у складних питаннях допомагали Андрій Логащук і Святослав Попов — члени громадського руху «Яскраво», які добре розуміються на проектному менеджменті, також в якості експерта було запрошено провідного спеціаліста в галузі розвитку Рівненщини директора Рівненського центру інвестицій та розвитку Олександра Осовця.

Команди не тільки змагались у розробці нової моделі області, але й у різних суб-фестивалях, таких як конкурс краси особистості «Перша Леді», «Містер Студреспубліки», спортивних змаганнях. Все відбувалось під наглядом, на той момент, діючого Студмера, депутата Студентського парламенту України Миколи Мокрика й оргкомітету, представники якого займали посади міністрів. Було створено бюрократичну систему, що змушувало учасників вдаватися до хитрощів, щоб заробити кошти на реєстрацію партії та мера, а іноді звертатись до студентського суду.

Учасники Рівненської Студреспубліки залишились задоволеними, вони набули досвіду в роботі у командах, проектуванні розвитку свого регіону та боротьбі з бюрократичними схемами. Вони чудово провели час і просто відпочили на території справжньої країни мрій — «Студентської республіки». Один із учасників Антон Фарина сказав так: "Студентська республіка" пройшла на ура. Дякую організаторам та учасникам. Все було дуже змістовно, захоплююче та цікаво. Хочу ще!".

У підсумку був обраний новий Студентський мер — Анастасія Вакольчук, капітан команди «Єдина Республіка», студентка 4 курсу Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу. Обрано також новий Студентський магістрат, депутатами стали:

1. Микола Мокрик,
2. Юлія Мазурець,
3. Анастасія Мокрик,
4. Антон Шевчук,
5. Павло Коба,
6. Максим Шах,
7. Яна Галицька,
8. Володимир Каленюк,
9. Олексій Смірнов,
10. Юрій Антонюк.

Будемо сподіватися, що нова студентська влада працюватиме ще плодотворніше, ніж попередня. Бажаємо їм успіху в цьому!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олексій Китюшко