fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-06-2013 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Студреспубліка заявляє: вибори київського мера відбудуться 28-30 червня 2013 року!

Агов, Києве! Вибори київського мера відбудуться 28-30 червня 2013 року на Трухановому острові. Не пропустіть. Київ має право на самоврядування. Зробіть свій вибір! Величезне європейське місто без мера? Підіймайте на голосування небайдужих. Беріть друзів і сусідів, братів і сестер. Об’єднаймося заради спільного майбутнього! Бо ми – кияни. Ми варті кращого життя!

Лідери справжньої столиці! В чому ваша цінність? Де ви? Заховалися за словом влади та не можете зробити крок вперед? Вас постійно переслідують перешкоди? У вас іспити, нестача коштів та ще багато інших «але»?

Досить скиглити про неправомірні та неадекватні дії влади!

 

Якщо ви взагалі існуєте в Києві, то пройдіть обов’язкову онлайн-реєстрацію та приходьте 28 червня о 8.00 на Труханів острів (cправа від Пішохідного мосту). Оголошення результатів виборів відбудеться 30 червня о 14.00. Офіційна присяга перед жителями міста: 30 червня о 15.00 у самому серці столиці на центральній сцені.

Забудьте про стару владу! Ці вибори запам’ятаються назавжди!

А ще це буде весело!!!

Святковий настрій і неймовірні емоції на Студреспубліці забезпечуюють: Political GAME, BUSINESS GAME, конкурс краси особистості «Перша Леді» Києва, "Містер Студреспубліки", КВН, гра «Студентська Мафія», спортивно-журналістське змагання «Республікада», "Проти ночі", перегляд фільмів, конкурс на краще облаштування студмістечка, створення Ленд-арту, спортивні ігри, Лазертаг, «MUSIC LIVE AWARDS», обговорення «Київ: від мрії до реальних кроків» разом із експертами, тренінги, майстер-класи, настільні ігри та багато інших цікавих подій. І, звичайно ж, все це в дружній атмосфері наметового студентського містечка.

Жителі Студреспубліки мають свої паспорти, живуть згідно закону, ведуть господарство, організовують підприємства, посміхаються один одному, отримують цінні подарунки від партнерів, не вживають алкоголю, вони доброзичливі та розумні, мають багато ідей і велике бажання… жити краще.

Кожному відчиняються двері до справжнього яскравого майбутнього. Це шанс досягти успіху у житті, це твоя дорога до неймовірних знайомств і реалізації серйозних проектів. Тут збуваються заповітні мрії! Тут починається завтрашній день!

Cтворіть СВОЄ місто та оберіть СВОЮ владу!

Керуйте СВОЇМ містом!

І на останок… Під час Студреспубліки ви проживете три чудові, усміхнені, драйвові та схвильовані дні. Наберетесь досвіду, станете іншими — ще ідейнішими, ще щирішими та більш практичними… Під час заходу до нас завітають відомі експерти, політики, журналісти, культурологи, управлінці та соціологи.

То як, ви з нами?

За детальною інформацією звертатися до Людмили Рудкевич – голови оргкомітету Київської Студреспубліки-2013, тел.: 063 048 04 61, e-mail: respublikakiev@mail.ru

Умови участі
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Людмила Рудкевич