fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-05-2014 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Студреспубліка закликає всіх кандидатів у Київські мери до публічної дискусії про Програму модернізації столиці

23 травня 2014р. о 17.00 у куполі Spilno.TV на Майдані Незалежності Київська Студреспубліка проводить круглий стіл «Програми кандидатів у мери Києва: чи справді розуміють самі кандидати, як модернізувати столицю», на який запрошені всі кандидати на посаду Київського міського голови. Далі плануються відкриті дебати кандидатів у столичні градоначальники перед громадою.

Протягом місяця активісти Київської Студреспубліки вручали вимоги до всіх кандидатів на посаду Київського міського голови. З тими, хто дійсно, на думку республіканців, відповідає їм – мав бути підписаний Меморандум про взаємодію.

Київською Студреспублікою вже підписано Меморандум з трьома кандидатами на посаду Київського міського голови.

Від одного з кандидатів у мери в прямому ефірі телеканалу ZIK і від іншого під час перемовин прозвучала ідея про зустріч усіх кандидатів на Майдані Незалежності задля обговорення Програми модернізації Києва та проведення відкритих дебатів кандидатів у мери щодо їхніх програм.

Для участі у заході запрошені всі кандидати на посаду Київського міського голови, представники громадянського суспільства.

Захід відбудеться 23 травня о 17.00 на території Майдану Незалежності (в одному з куполів Spilno.TV).

Метою проведення круглого столу та дебатів є напрацювання Програми модернізації м. Києва спільно з кандидатами на посаду Київського міського голови та разом із громадськістю задля справжньої роботи на благо міста та киян.

Організатор події: Київська міська Студреспубліка.

Партнери події: Центральна рада сотень Майдану та Spilno.TV.

Ми очікуємо, що зможемо поєднати ідеї та зусилля кандидатів у мери й активної громадськості заради розвитку Києва як однієї з найкомфортніших для життя столиць Європи.

Сподіваємось, що кожен кандидат в мери Києва прийде та зможе змістовно представити своє бачення майбутнього м. Києва у разі обрання киянами на цю відповідальну посаду. 

Студреспубліка ставить перед собою великі та амбітні цілі: Україна у ТОП-20 розвинутих країн світу, а Київ як столиця України — у ТОП-20 найкращих міст Європи. І зараз, у найскладніший за весь період Незалежності час, можна виправити ситуацію лише спільною працею, з холодним розумом і гарячим серцем, зі щирою вірою у справжню і Соборну Україну. 

Кандидатів у мери Києва республіканці перевірили на працьовитість на суботнику на початку травня. Тепер перевіримо їх на вміння стратегувати та спільно з громадськістю розробляти та провадити План модернізації столиці на благо киян.

Запрошуємо Вас долучитися до спільної справи і взяти участь у заході!

Контактна особа: Людмила Рудкевич (0980298524).

Текст вимог, які Київська Студреспубліка надсилає всім кандидатам на посаду Київського міського голови (укр, en)
Кандидатів у мери Києва перевірили на працьовитість (укр, en)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки