fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-08-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Студреспубліка як ефективний старт передвиборчої кампанії

Нещодавно в блозі російського філософа, експерта Студреспубліки Андрія Окари йшлося про фінал міжнародного етапу "Студентської республіки-2012", який вчора відкрився у Криму, поблизу Євпаторії. Публікуємо його звернення до українських політиків.

Цей блог кликав туди різноманітних політиків (будь-якої партійності; головне – аби просунутих та небайдужих), які зараз йдуть на вибори. 

І от ось одна відома політична дама прочитала цей блог (це не реклама, тому прізвище приховане), приїхала на захід зі своїм всесвітньо відомим партнером у виборчій кампанії і трохи позажигала аудиторію цього заходу – з чималими дивідендами для своєї передвиборчої кампанії. (В деяких ЗМІ було повідомлено, що ця політична сила – організатор Студреспубліки. Це не так, але те, що вони приїхали на цей захід – виказує в них молодих, легких на підйом, сучасно мислячих людей – людей з потенціалом, а не нудотних маріонеток з солом’яними мозгами – як дехто думає.)

Завтра туди чекають це одного молодого політика – який нещодавно став лідером опозиції, а також не менш відомого політика-філософа – зовсім іншого політичного окрасу.

Головна проблематика, що обговорюється на кримському узбережжі, – чи можлива країна мрії, що робити, аби змінити українську сучасність та вибороти право на майбутнє, як не програти на цих виборах та ін.

До чого я це кажу?

А до того, що думайте про 29 жовтня – думайте про своє політичне майбутнє!

Кидайте нахрін ваші поточні і неефективні передвиборчі справи і поспішайте на Студреспубліку: з Києва до Криму летіти – 1 годину, зі Львова – півтори, з Донецька – менше години.

Захід триватиме сьогодні (25), завтра (26) і післязавтра до обіду (27).

Організатори – не проти, аби цей захід було використано у ваших цинічних передвиборчих інтересах.

З організаторами можна зв’язатися так: 067 234 01 94.

Не впускайте свого шансу на удачу!

Усім креативним, чесним, неподонкам та духовно молодим – успіхів на виборах!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки