fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-07-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Студреспубліка вчить командній роботі

Протягом 15 років "Студентська республіка" виховує в активної сучасної студентської молоді якості лідера. Студреспубліка дає можливість новому поколінню молоді самореалізуватися та втілити свої амбіції у реальність [+ відео].

Вперше Студреспубліка була проведена у рамках святкування Дня молоді у Києві у 1998 році. Побачивши значний резонанс, уже з 1999 року «Студентська республіка» проводиться як всеукраїнська програма.

Зовсім нещодавно закінчився регіональний етап «Студентської республіки» у Миколаївській області. Формат цьогорічної гри значно відрізнявся  від звичного для миколаївців. У цьому році «Студентська республіка» вперше проводилася не в місті, а в області, а саме у селі Трикрати. Переможцем регіонального етапу стала молода, запальна та дуже активна Вікторія Романенко, що представляла Міську раду національних товариств.

У своєму відео, що було присвячено 15-річчю "Студентської республіки", молоді лідери Миколаївщини разом із Студентським мером Вікторією Романенко намагалися відобразити своє бачення того, що дає  безпосередньо їм і всім іншим учасникам досвід, який було отримано на грі «Студентська республіка». Вони уявляють Студреспубліку 15-річною дівчиною, що дає поради та настанови молодим і дорослим лідерам, розповідає про користь взаєморозуміння, взаємовиручки, командної роботи та саморозвитку.

Отже, як ми бачимо «Студентська республіка» є дуже важливою програмою для молоді, що допомагає становленню молодого покоління, прищеплює патріотизм і надає політичні та лідерські навички. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вікторія Романенко