fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-06-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Миколаїв

Студреспубліка в Миколаєві

24-25 червня, з 12.00 до 21.00 на верхньому БАМі, біля пам`ятника Фалєєву, проходитиме молодіжний фестиваль “Студентська республіка – 2006”.

Організаторами молодіжного свята є Миколаївський обласний осередок Народно-демократичної ліги молоді, Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту за підтримки Державної адміністрації Миколаївської області, Міськвиконкому Миколаєва.

У ці два дні пройдуть показові виступи "екстрималів": ролерів, скейтбордистів, велобайкеров, змагання брейк-данс-команд, конкурс граффіті, відкритий чемпіонат з ігор «Крокодил» і «Мафія».

І, звичайно ж, відбудуться вибори й інаугурація Студентського мера та Студентського магістрату Миколаївщини.

Даний захід є одним з небагатьох сучасних, європейських за духом, що проводиться в Україні та Миколаївщині для сприяння соціальній активізації та політичній соціалізації молоді, в першу чергу студентів.

Метою заходу є прагнення показати відкритість влади в Україні та регіоні до молоді не лише у невеликий проміжок виборів, а завжди. Адже не можна заперечувати, що майбутнє належить саме новому поколінню. В ході акції відбувається також навчання молоді на практиці процедурі виборів, напрацьовується толерантне відношення один до одного та до влади, проявляють себе нові молоді лідери.

На Миколаївщині “Студентська республіка” проводиться вже традиційно. Переможці та активні учасники всіх років є активними представниками обласної та міської територіальної громади, приймають участь у громадському, політичному та діловому житті міста.

Переможці гри, мер та 10 членів магістрату будуть делеговані на Всеукраїнську гру “Студентська республіка-2006”, в ході якої відбудуться вибори Студентського Президента та Парламенту України.

Генеральним партнером Студентської республіки в Миколаєві є компанія РУСАЛ. Спонсором свята виступає піцца «Челентано». Підтримку проекту надає компанія «Сандора».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Миколаївського ОО НДЛМ