fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-07-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

Студреспубліка в «Ельдорадо» !

Не вперше Народно-демократична ліга молоді організовує проект «Студентська республіка». На кілька днів учасники цього заходу стають громадянами уявної країни, яка діє за власними законами, має свої органи влади, окрему валюту, забуваючи при цьому, що поза межами студмістечка вирує реальне життя.

 

Цього року «Студентська республіка» в Івано-Франківську локалізувалась в одному із найбільш популярних нічних клубів – «Ельдорадо». Незвично, адже  традиційно  даний захід було прийнято проводити на «open air».

 

Старт та відкриття фестивалю запланували на 15.00, але молодь почала «підтягуватись» вже із 14.00.  Це були студенти вищих навчальних закладів нашого міста — Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника,  ІФНТУНГ, Галицької  академії, Інституту економіки права та будівництва, Івано-Франківського інституту менеджменту. Всім їм було надано годину для того, щоб провести зїзди партії, порядкувати передвиборчу програму, запропонувати кандидатури на посаду мера та членів магістрату, виготовити агітматеріали.

 

Не гаючи часу, кожна із команд розпочала роботу, адже графік  передбачався насичений..  Виборча кампанія стартувала із початком реєстрації перших політичних сил. В результаті їх виявилось аж чотири: «Шалені ягідки» (ПНУ),  «Реальні кабани» (збірна кількох вузів), «Га?» (ІФНТУНГ)  та «Останній ряд»(ПНУ).

 

Ось гра і почалась!!! «Ми група студентів Івано-Франківських вузів , яким не байдуже становище студентів рідного міста. Ми належимо до тих, хто готовий відстоювати своє право на майбутнє… Ми обрали цей шлях саме тому, що вважаємо, що в наш час головне – це право студентів на реальне студентське життя. Ми докладемо максимум зусиль, щоб Івано-франківська молодь отримала належний рівень освіти … Ми доб’ємось для студентів: підвищення стипендій, ремонтів у гуртожитках,  збільшення канікул, безплатного проїзду в маршрутках,  виплат стипендій платникам, відміни сесій та встановлення балів рейтингом …. Якщо серед вас є реальні студенти і ви хочете реального студентського життя тоді голосуйте за реальні зміни, які ми вам гарантуємо» — розпочав свою доповідь один із партійних лідерів. За ним послідували  й інші. Програмна презентація плавно перейшла в політичні дебати, де кожен не тільки захищав принципи та ідеї  політичної сили, яку представляв, але і намагався дискредитувати  своїх  опонентів.

 

Для перепочинку  та розслаблення громадянам Студентської республіки було запропоновано взяти участь у розважальних конкурсах : пивному, складання пазлів та  танцювальному. Перший — на швидкість, другий – на логіку та кмітливість, третій — на винахідливість. (Пари  танцювати на листочках газети, які через певні проміжки часу зменшувались. Для перемоги потрібно було  жодного разу не вийти за межі даних газетних листів).

 

В 19.00 учасники фестивалю взялись за піар-кампанію. До речі, тут виникла навіть конфліктна ситуація. Одна із «партій» почала наклеювати агітматеріали на політрекламу своїх опонентів, що  і стало « яблуком роздору». Правда, напруга швидко згасла, і це не може не радувати. Ось , що означає чудодійна сила філіжанки кави та солодощів, завдяки яким вдалось зібрали всіх учасників за спільним столом.

 

 Близько 23.00 розпочався конкурс «Перша леді студмістечка ». І тут перед партією «Реальні кабани» постала проблема: де взяти дівчину для конкурса, адже в команді тільки хлопці. Реально!!! Проблема!!! В переповненому залі із неймовірною кількістю красунь дане питання швидко вирішилось. Ура!!!  Та навіть це не змогло вплинути на результат, за підсумками якого переможницею визнали учасницю  із «Шалених ягідок» — Віталію Коніщук, яка своїм звабним танцем підкорила серця  всіх представників сильної половини людства, які на той час перебували в нічному клубі.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки