fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-05-2012 / всі теми /  м. Київ

Студреспубліка у G20 NGO в Україні19-20 травня 2012р. у Києві у приміщенні комплексу «Арена Ентертеймент» відбувся всеукраїнський саміт за участю представників 20 найбільших молодіжних громадських організацій в Україні – NGO G20 SUMMIT, де взяли участь лідери Студреспубліки Олександр Щерба та Віра Андріюк.

Серед запрошених спікерів були поважні експерти: учасник Партнерської ради Студреспубліки, член Римського клубу, іноземний член Національної академії наук України Богдан Гаврилишин, екс-міністр фінансів та віце-прем’єр кількох урядів України Віктор Пинзеник, заступник Міністра освіти і науки України у 2008-2010 рр. Павло Полянський, партнер практики консультаційних послуг Ernst and Young Артем Козловський, PR-директор «Майкрософт Україна» Ярина Ключковська та ін.

Ідея саміту виникла серед лідерів трьох молодіжних організацій: JCI Youth, AIESEC, EYP, кожна з них має спільну ціль – процвітання та розвиток України.

Перший день був присвячений знайомству та презентації діяльності організацій, аналізу поточної ситуації в країні та сучасних потреб суспільства. Під час другого — активно розгорнулася робота в групах щодо розробки спільного бачення стратегії розвитку України та діяльності громадських організацій до 2020 року та підвищення професійного рівня організацій через майстер класи з тематики управління та розвитку не державних інституцій.

Громадськими організаціями було підписано Меморандум щодо спільної стратегії розвитку та дій молодіжних громадських організацій України до 2020 року у таких пріоритетних напрямках роботи:

·         Підвищення культурного рівня України;

·         Молодіжне підприємництво і співпраця з бізнесом;

·         Розвиток громадського руху в Україні;

·         Розвиток освіти і науки;

·         Євроінтеграція та Україна на міжнародній арені.


На думку
Олександра Щерби, одного із лідерів Студреспубліки, на саміті було напрацьовано багато цікавих ідей щодо розвитку молодіжного громадського руху в Україні, зокрема, об’єднання організацій навколо проведення великої лобістської  кампанії щодо створення молодіжних центрів у кожному регіоні України. «За кожним із напрацьованих проектів визначено відповідальну організацію та особистість, тож важливо, щоб проекти ініційовані на саміті були дійсно втілені у життя», — підкреслив Щерба.

Як зазначила
Віра Андріюк, бренд-менеджер Студреспубліки: «Вище підписаний меморандум, мені здається, є першим документом в Україні, який доводить, що громадські організації не залежно від напрямків своєї діяльності можуть і головне хочуть працювати для розвитку України не лише у внутрішньому, але у зовнішньому напрямках та вміють домовлятися між собою. Це лише маленький крок, який варто було зробити давно, але я вірю, що він призведе до позитивних змін».

 


Для продовження спільної роботи було ініційовано проведення другого саміту NGO G20 у листопаді 2012 року.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк, Олександр Щерба