fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-06-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Студреспубліка стане візиткою «тижня молоді» у Луцьку

До Дня молоді на Волині проведуть «Тиждень молоді», найпомітнішим дійством якого стане мульти-фестиваль «Студентська республіка». Про це організатори молодіжних заходів говорили під час прес-конференції у середу, 8 червня, в Луцьку.

Як розповів заступник начальника обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ігор Дмитришин, День молоді на Волині відзначатимуть впродовж п’яти днів – з 22 по 26 червня. Святкові заходи відбуватимуться не лише в обласному центрі, а й у кожному районі області.

Серед запланованих заходів, каже Дмитришин, відбудеться зустріч голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука з лідерами студентського самоврядування області, публічне оголошення результатів акції «Серце до серця», відзначення 10-річчя діяльності обласного молодіжного центру праці тощо.

Проте візитною карткою «Тижня молоді» стане проведення регіонального етапу всеукраїнського мульти-фестивалю «Студентська республіка», яка на Волині відбуватиметься вже вшосте, в цьому році на спортивному стадіоні Волинського національного університет імені Лесі Українки.

Як розповів головний організатор студентського дійства, керівник обласного осередку молодіжної організації «Народно-демократична ліга молоді» Валерій Пельц, цьогоріч в заході візьме участь близько 400-500 волинських студентів із 30 навчальних закладів – молодь розділиться на команди і відстоюватиме честь свого вишу в різних змаганнях. На фестиваль завітають і студенти з Польщі.

В межах цього фестивалю проходитимуть турніри з брейн-рингу, квесту, мафії, конкурси ораторського мистецтва та караоке, спортивні змагання, фотоконкурс тощо.

Головним у фестивалі стануть вибори студентського мера та студентського парламенту. Для цього, каже Пельц, активісти волинських вузів повинні будуть розкрити свої найкращі якості, оскільки переможці поїдуть у серпні у Крим представляти Волинь на всеукраїнській Студреспубліці.

Завершальним етапом Студреспубліки стане конкурс краси «Перша Леді Волині-2011», у якому братимуть участь лише волинські студентки.

 

Довідково:

Організатор: ВОО Народно-демократична ліга молоді

Партнери: Волинський національний університет імені Лесі Українки, Волинська обласна державна адміністрація
 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: ВОО НДЛМ