fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-03-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Студреспубліка розпочинається, а КСУ – закінчується

14 березня 2013р. о 19.00 у Вільному просторі «Shelter» відбудеться презентація «Студентської республіки. Dnepr Style-2013» і нагородження переможців обласного етапу конкурсу «Кращий студент України».

«Студентська республіка. Dnepr Style-2013» є найочікуванішою подією червня 2013 року для студентів усіх вишів області. Цей мульти-фестиваль щорічно збирає на Комсомольському острові понад 1000 учасників і ще більше глядачів. Конкурсна програма фесту триває три дні і складається з трьох частин: економічної, політичної й ігрової. Мета події – створити модель сучасної України з наближенням до ідеальної країни: з власними політичними партіями, економікою, ЗМІ та населенням. Цього року Студреспубліка у Дніпропетровську святкує 15-ий день народження. Організатори обіцяють наситити програму ще більшою кількістю тренінгів, ігор і змагань. Які саме нововведення плануються дізнаймося на зустрічі.

Деталі «Студреспубліки. Dnepr Style 2012».

«Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються наступні номінації:

Кращий студент України (комплексна характеристика);
Кращий студент-аналітик;
Кращий студент-громадський діяч;
Кращий студент-дизайнер;
Кращий студент-медійник;
Кращий студент-науковець;
Кращий студент-програміст;
Кращий студент-спортсмен.

На обласному рівні у конкурсі брали участь понад 20 найкращих студентів різних вишів, конкуренція була досить гострою у різних номінаціях. Переможців визначали організатори регіонального етапу за анкетами та надісланими документами конкурсантів. Переможці отримають почесні дипломи та подарунки, а також можливість боротися за звання «Кращого студента» на всеукраїнському рівні.

За додатковою інформацією звертатися: 095-333-48-89, dneprsr@email.ua – Наталія Канівець.

Організатори: Дніпропетровський ОО ВМГО «Студентська республіка» за підтримки управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровського ОО ВМГО "Студентська республіка"