fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-08-2011 / всі теми /  Україна

Студреспубліка розпочалася!!!

Вона збирає старих і нових друзів, студентів із усієї України  чи просто любителів якісного  всебічного відпочинку. Вона запалює очі та серця. Вона — Студреспубліка!


Відкриття відбулося на головній сцені, цьогорічну Студреспубліку відкрив Олександр Бланк, який сам називає себе просто республіканцем. Також студреспубліканців привітали вельмишановні експерти та організатори, яскраві суб-фестери та чарівні Леді-конкурсантки.

Найбільш помітними та галасливими командами були учасники із Одеси та Харкова, які невпинно скандували назви різних міст та витанцьовували під ритми фонової музики.

Особливо запам’яталися слова Сергія Дацюка, що поки ми студенти ми усі рівні, але після закінчення ВУЗу нас чекають різні випробування долі, злети та падіння.  Тому треба насолодитися особливою атмосферою Студентської республіки, де ми усі по-студентськи рівні та водночас різні.

Не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Не розвивається той, хто боїться та є соціально пасивним. Дійте, і ваші мрії здійсняться!

Стартували суб-фести :

Волейбол – не тільки здорово, але й красиво! Не зважаючи, що це один із найтравматичніших видів спорту , бажаючих пограти не бракувало. Навіть сліпуче кримське сонце не злякало любителів цього активного виду спорту. Куратором спортивних змагань став Юрій Леонов.

Дебати також привабили студреспубліканців. Їх цьогорічним куратором став Клим Лихитинов. Тільки найкрасномовніші та найкомпетентніші мають змогу переконати опонента у власній правоті. Можливо це початок твоєї політичної кар’єри? Цікаво, хто стане найкращим? 

«Битва міст»

Ці ігри стали справжнім «відривом для мешканців Студреспубліки. Не дивлячись на те, що не вдалося провести усе заплановане на цей день, куратор дійства Віталій Кривенко провів два найбільш яскравих конкурси.

Перетягування канату у воді було схоже більше не на конкурс, а на «стихійне лихо»: планувалося, що хлопці стоятимуть по-коліна у воді, але їх накривало хвилею, вони із головою йшли у воду, перетягуючи канат. Це було по-справжньому круто. Тільки найсильніші брали участь у змаганні, канат ледь не рвався!

Другий захід – лімбо. На жаль, усім командам не вдалося пройти змагання, але усі були задоволені. Київська,  чернівецька, рівненська, миколаївська команди…У цьому конкурсі брали участь як хлопці, так і дівчата, але переміг юнак із чернівецької команди. Це був тільки «розігрів», найцікавіше – попереду. Завтра нас чекають ще конкурси і це буде щось креативне.

Наше завдання, щоб усі учасники відчули себе енергійними, живими, бадьорими.

Увечері 23 серпня у одному з барів Студреспубліки відбулась презентація робіт конкурсу "Аматорського відео", куратором даного заходу виступив Олександр Смірнов, який показав велику кількість відео робіт, які вже були представлені на минулорічному фестивалі аматорського відео,  так і багато нових,  які збирали з кожною хвилиною все більшу аудиторію, яка була  дуже різноплановою. Поряд з екраном можна було побачити, як і дорослих людей, так і зовсім маленьких дітей. Усі відео були прийняті на “УРА” та викликали масу позитивних емоцій.

Отож Студреспубліка  — 2011 успішно стартувала. Стежте за подальшим розвитком подій на сайті.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ірина Давиденко, журналіст газети "Хроніки".