fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-04-2010 / всі теми /  Україна

Студреспубліка: привіт із майбутнього

 

 
ЗиСР-ІІ закінчилася, але ми не забули, що під час проведення Гри учасники встигли взяти участь у побудові не лише схем соціальної взаємодії, а й власного майбутнього. Пропонуємо почитати найцікавіші уривки "репортажів", родом з… 2030 року. Автори — учасники "Зимової Студреспубліки-ІІ" на Верховині Валерій Краснов (м. Харків), Ольга Тертична (Київська обл.) і Володимир Логвиненко (м. Миколаїв).
 
"2010 год убедил меня не эмигрировать и посвятить себя развитию Украины. Много с тех пор поменялось. Сегодня я, проснувшись, в очередной раз понял, что счастлив и горд за Украину.
 
Слов было много. Тогда, в 2010 году на второй ЗиСР меня убедили, что уже через несколько лет Украина станет ведущим государством в мире. И я не эмигрировал.
 
Проводил ОДИ сначала в Харькове, а потом и по всему миру, и участие в моих играх стало задавать хороший тон в обществе. Наши тренинги с паном Тарасом прошел каждый уважающий себя украинец.
 
Сейчас я горд, что был одним из первых, кто начал внедрять сетевые технологии в Украине".
 
Краснов Валерій
 
"Згідно соціологічного опитування Україна посідає перше місце за кількістю щасливих людей, тоді як десять років тому не входила і в десятку. Це стало можливим завдяки революціії в політичній системі у 2020 році, коли до влади прийшла партія нового типу. І з того моменту діє правило: “Держава для людей, а не люди для держави”.
 
Тертична Ольга
 
"У 2010 році я вперше потрапив до цієї організації, і з того часу був учасником та організатором більш ніж 300 студреспубліканських проектів. 2014-го я вступив до Колумбійського університету та заснував американський осередок організації, переважно для російсько- та україномовної діаспори за мережевими методами. За підтримки уряду США мені та моїм колегам вдалося налагодити ефективну систему міжнародного обміну студреспубліканцями та проходження ними навчальних програм. У 2025 році ми створили фонд, метою якого є підтримка талановитої молоді в Україні. Студреспубліка стала моєю другою родиною, моїм другим студреспубліканським домом."
 
Логвиненко Володимир
 
 
 Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: В.Краснов, О.Тертична, В.Логвиненко