fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-06-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Студреспубліка по-вінницьки!

В період з 20 по 22 червня 2013р. на базі спортивно-оздоровчого табору «Колос» відбувся Вінницький регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка–2013». Тема проведення оргдіяльнісної гри «Майбутнє: від мрії до реального плану дій. Стратегія розвитку-2020» [+ відео].

Особливістю цьогорічної Вінницької Студреспубліки стало проведення, поряд зі звичною програмою, двох нових суб-фестів – КВН (формат "Андеграунд") і проекту «ММ», а також участі команди «Ліга націй», яка об’єднала гостей мульти-фестивалю з інших країн: Польщі, Азербайджану, Молдови та Росії.

Хоча час проведення регіоналки співпав із сесіями, захистами курсових, дипломних у вінницьких вишах, охочих взяти участь у створенні студентської країни було стабільно багато. Близько 150 студентів своїми амбіціями, індивідуальними зусиллями та командним духом зробили Вінницький етап таким, яким ми його бачили.

Зрозуміло, що одними виборами баталії між представниками більшості навчальних закладів міста не обмежувались, тому паралельно з політичною грою проходили суб-фестивалі різного спрямування: інтелектуальні ігри: «Що?Де?Коли?», «Мафія»; спортивні: «Квест», «Футбол», «Волейбол», «Теніс», «Дартс»; змагання розважального характеру: «КВН», «Нічна туса», проект «ММ»; ну і, звичайно, конкурси краси: «Містер Студреспубліки» та «Перша Леді» — були невід’ємною частиною того, що у пам’яті кожного учасника закарбується як Вінницька "Студентська республіка–2013". 

 

Спортивні змагання проводилися за олімпійською системою, тому за підсумком окремих спортивних змагань і загальною сумою отриманих балів виводився агрегатний показник, що і визначав послідовність розташування команд у турнірній таблиці. Отож, кубок за перемогу в номінації «Спорт» отримала команда ВДПУ, друге місце посіла команда ВФ КНУКіМ і третє місце залишилось за ВТЕІ КНТЕУ.

Переможцем турніру з інтелектуальної гри «Мафія» стала Катерина Жалюк, студентка ВДПУ, що грала під ніком «Sunny», яка представлятиме вінницький регіон на гангстерському чемпіонаті в Криму.

Переможцем ще одного змагання, що відбивало інтелектуальний рівень учасників – "Що?Де?Коли?", стала команда «КУМ», збірна ВФ КНУКіМу та ВІКОПу. Слід відзначити, що поза заліком в змаганні брали участь і команда організаторів «Опытные люди», яка, хоча й не офіційно, але вже ж таки отримала лаври переможця та була нагороджена грамотою.

Чемпіонат із КВН пройшов на високому рівні, подарувавши, як глядачам, так і самим командам низку гарних емоцій. Переможцем чемпіонату стала команда «Зборная Педа», що представляла ВДПУ.

Що стосується одного з нововведень – суб-фестивалю КВН (формат "Андеграунд"), який зібрав неменшу публіку, ніж «білий» КВН, то результати його відрізняються. Можливо це зумовлено тим, що оцінювання команд відбувалось оплесками глядачів, а не оцінками журі, а можливо специфікою атмосфери, особливою гостротою та дотепністю жартів. Але тим не менше перемогу здобула команда «В.Торг» із ВТЕІ КНТЕУ.

Продовжуючи мову про нововведення, не можна забути проект «ММ», суть якого полягала в демонстрації учасницями своєї краси, скажімо так, в одязі, але мокрому. Не зважаючи на те, що проект був пілотним, учасниці, все-таки, відгукнулися і подарували публіці незабутні враження. Найбільш незабутніми, на думку глядачів, були «враження» від Євгенії Висоцької, яка і здобула перемогу в першому в історії Вінницької Студреспубліки проекті «ММ».

Крім того, варто згадати про ще один елемент конкурентної боротьби студреспубліканців – конкурс на найоригінальніше весілля. Беззаперечну перемогу в якому отримало весілля зарубіжних гостей: Сулеймана Сулейманли та Сільвії Ковальської. Весілля проходило за азербайджанською традицією – друг нареченого викрав наречену для товариша.

Переможцем суб-фестивалю «Містер Студреспубліки» став студент ВНАУ Олександр Буровий, який здобув одноголосну підтримку, як залу, так і журі в усіх, без виключення, конкурсах.

Конкурс краси особистості «Перша Леді» став чудовою мажорною нотою, яка завершила існування Вінницької "Студентської республіки". В перервах між виходами красунь відбувалось оголошення та нагородження переможців і призерів різних змагань і суб-фестивалів, а також найочікуванішого – переможців виборів.

Депутатами Студмагістрату згідно результатів виборів стали:

Дмитро Погорілий;
Олександр Тарамбула;
Катерина Жалюк;
Олександр Буровий;
Анна Підручна;
Максим Шеленговський;
Інна Костюк;
Яна Закржевська;
Анатолій Ярославський;
Катерина Франчук.

Повноваження Студмера у вінницькому регіоні отримала студентка ВІЕ ТНЕУ Євгенія Висоцька. 

А представляти Вінниччину на Всеукраїнському етапі конкурсу «Перша Леді» випала честь студентці ВНАУ Анастасії Коваль .

Традиційно Вінницький етап Студреспубліки відвідали почесні гості, ключовим серед яких був давній друг Студреспубліки, голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк.

Пройшовши усі випробування регіональної Студреспубліки, переможці виборів і суб-фестів обіцяють гідно представити регіон на всеукраїнському етапі.

До зустрічі в Криму, друзі!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки