fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-05-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Студреспубліка підписала перший Меморандум про взаємодію з кандидатом у Президенти України

Як відомо, на початку квітня республіканці висунули Вимоги до кандидатів на посаду Президента України. Вони були надіслані всім кандидатам. Першим на дані вимоги відреагував Вадим Рабінович. 19 травня 2014р., після перевірки на відповідність кандидата більшості вимог і перемовин, був укладений Меморандум про взаємодію. Подивимося, чи зроблять так само й інші учасники кастингу на пост Президента?

Меморандум про взаємодію між кандидатом на пост Президента України Вадимом Рабіновичем і ВМГО «Студентська республіка» підписали відповідно сам кандидат і лідер республіканців Павло Вікнянський. Дана подія відбулася за участю активістів Студреспубліки та представників команди відомого політика, підприємця, громадського діяча Вадима Рабіновича.

 

Згідно даного документи сторони декларують єдність своїх поглядів щодо стратегічних пріоритетів розвитку України і стверджують на необхідності об`єднання зусиль у формуванні Оновленої Соборної України, де влада буде служити громадянам України різних мов спілкування, національності, раси, класу, ґендеру, соціального статусу, політичних уподобань, а не олігархам і зовнішнім силам.

 

Вадим Рабінович погодився з Програмовою позицією республіканців, яка є невід’ємною складовою даного Меморандуму, таким чином публічно підтримавши комплекс програмових засад республіканців. Також під зустрічі було проговорено подальші спільні кроки взаємодії.

Пан Рабінович наголосив на тому, що йому цікаво працювати з активною молоддю, оскільки лише завдяки приходу до влади молодих політиків можливі зміни в нашій державі в позитивну сторону. Кандидат у Президенти озвучив пункт власної програми, що до роботи у всіх держструктурах треба залучити 30% нових, молодих людей.

У свою чергу лідер республіканців Павло Вікнянський розповів про активну діяльність Студреспубліки, запросив взяти участь у найбільшому проекті організації — Міжнародній програмі «Студентська республіка-2014», фінал якої відбудеться до Дня незалежності України, та поділився напрацюваннями республіканців щодо Програми модернізації України.

Маємо надію, що даний Меморандум стане першим кроком довготривалої та плодотворної політичної діяльності підписантів. Лише спільними зусиллями можна розробити дієву Програму модернізації України та відповідний Покроковий план дій.

 

Вимоги до кандидатів на посаду Президента України від республіканців (укр, рус, en)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки