fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-06-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Студреспубліка на Вінниччині вже незабаром

Вінницька обласна організація Народно-демократичної ліги молоді спільно зі Студентським парламентом Вінниччини з 23 по 25 червня 2012 року проводить на базі відпочинку «Колос» (м. Вінниця, вул. Нагірна 1) регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Суть мульти-фестивалю полягає в створенні ігрової моделі студентського містечка, в якому проводяться вибори Студентського магістрату та мера.

Подія проходить в областях України з 1998 року. З 2004 року за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту проводиться всеукраїнський фінал, в якому беруть участь переможці регіональних етапів. З 2006 року у Вінниці проводиться за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка».

Захід проходить у форматі мульти-фестивалю. Окрім основної частини — гри, виборів студентського магістрату та студентського мера, проводяться суб-фестивалі: квест, мафія, дебати, КВН, брейн – ринг, міні-футбол та інші види молодіжних суб-культур. Також на Студреспубліці пройде відбірковий етап всеукраїнського конкурсу краси «Перша Леді» та конкурсу «Містер Студреспубліка».

Обраний Студентський магістрат, Студентський мер та переможці суб-фестивалів у кінці серпня представлятимуть Вінниччину на всеукраїнському фіналі мульти-фестивалю «Студентська республіка», який проходитиме в Криму.

В понеділок, 25 червня, відбудуться дебати між кандидатами на посаду Студентського мера, а після цього розпочнеться голосування. О 16 год. проходитиме конкурс краси «Перша Леді-2012», на якому відбудеться нагородження переможців всіх суб-фестивалів та урочисте оголошення результатів виборів Студентського мера та Студентського магістрату Вінниччини. 

За додатковою інформацією звертайтеся до членів оргкомітету:

Бубела Володимир 097-168-64-73, Андрушко Олесій 097-830-76-36

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки