fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-04-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Студреспубліка хоче вшанувати пам’ять мера Миколаєва

На розгляд пленарного засідання чергової сесії Миколаївської міської ради, яке відбудеться 4 квітня 2013р., винесений проект рішення про увіковічення пам’яті нещодавно  померлого Миколаївського міського голови Володимира Чайки, який передбачає присвоєння його імені стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів вищих навчальних закладів Миколаєва.

Як відомо, Володимир Чайка завжди приділяв особливу увагу молодіжним питанням, рішуче підтримував молодіжні ініціативи та сприяв їх реалізації. Саме за його пропозиції в Миколаєві була створена молодіжна рада  при міському голові – Молодіжний муніципалітет, за його підтримки в місті був відкритий Молодіжний центр, який і зараз працює за адресою вул. Мала Морська 1, — пояснює один з ініціаторів рішення, студреспубліканець Олег Деренюга.

Таким чином, проектом рішення пропонується внести зміни до положення про стипендії для талановитих студентів у частині назви: «Стипендія міського голови імені Володимира Чайки та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва».

Абсолютно виправданим вважає увіковічення пам’яті Володимира Чайки в назві ініційованої ним же стипендії і голова Миколаївської обласної «Студентської республіки» Максим Гардус.

На його думку, Володимир Чайка зробив величезний внесок у розвиток молодіжної політики Миколаєва тим, що виконав свої обіцянки, дані коаліції молодіжних організацій, які підтримали його на виборах міського голови в 2012 році. За допомогою Молодіжного муніципалітету молодь могла вільно спілкуватись із чиновниками, а молодіжний центр став домівкою для безлічі громадських організацій. І, головне, він виконав обіцянку створити стипендію для видатних студентів, тому що на початку нульових це була аж ніяк не психологічна підтримка. Державна стипендія тоді становила 29-40 грн. у місяць.

Тринадцятиліття Чайки в житті рідного міста стало епохою. Народний мер був не просто душею міста, він своїм прикладом працьовитості та здорового глузду надихав миколаївську молодь на звершення та добрі справи, — вважає голова ВМГО «Студентська республіка», екс-голова ради з питань молодіжної політики при Миколаївському міському голові Павло Вікнянський.

Він був частим гостем «Студентських республік», виплекав Молодіжний муніципалітет і багато іншого, але, головне, що він завжди був небайдужим, мудрим і по-батьківськи простим Учителем, в тому числі й для мене, — каже Вікнянський.

З огляду на це, «Студентська республіка» вважає цілковито виправданим присвоїти ім’я тепер вже легендарного мера Чайки не тільки заснованим ним стипендіям Миколаївського міського голови, а ще і головній міській площі, куди десятки тисяч городян прийшли прощатися з мером. Як відомо, Чайку практично щоранку і без охорони можна було побачити на Радянській і на площі Леніна. Вважаємо, що площі між будівлями міської ради та обладміністрації заслужено потрібно дати ім’я Володимира Чайки.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Миколаївського ОО ВМГО "Студентська республіка"