fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-09-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Студреспубліка. Закриття сезону 2007

Протягом трьох днів Студреспубліка не давала жодному учаснику  ні хвилини спокою, ні хвилини сну, ні хвилини навіть подумати про це. Жага до постійного драйву, до виплеску своєї енергії, свого творчого потенціалу та реалізації свого "Я" — завдяки цьому і відбулась Студреспубліка-2007. Таким чином, щільне переплетення двох вагомих факторів — фестивалю в цілому та його учасників — і дали приємно-неочікуваний результат.

 

Закриття сезону відбулось, як завжди, з чудовими сюрпризами, морем позитивних емоцій та гарним настроєм всіх учасників і гостей фестивалю. Все розпочалось з приїзду відомого проекту „Шанс”, де ведучий Ігор Кондратюк жваво і весело відбирав нові таланти з усього "Зоряного берегу" та Студреспубліки в цілому.

 

Вечір-закриття продовжив конкурс „Перша леді”, який триває четвертий рік поспіль в рамках мультифестивалю "Студентська Республіка" і викликає неабиякий ажіотаж, особливо у представників чоловічої статі. Під час виступу претендентки на звання Першої Леді презентували одяг популярних українських модельєрів, зокрема вечірні сукні від Інни Черняк. У повітрі віяло гламуром і справжнім відчуттям краси!

 

Запрошені гості з Грузії „Diamonds”, популярні в Європі, порадували всіх гостей фрагментами з арій всесвітньовідомої опери „NotreDame de Paris” і багатьма іншими композиціями. Їхнє виконання, харизматична зовнішність, чисті оксамитові  голоси, відчуття і переживання кожної пісні вразило всіх присутніх до глибини душі.

 

Почесним гостем на святкуванні закриття вже традиційно є голова  Українського фонду миру Людмила Супрун, яка протягом усього заходу була  і головою жюрі конкурсу „Перша Леді”,  і активним учасником обговорення життя і діяльності Студентської Республіки з молоддю, і вдячним глядачем усього феєричного дійства.

 

Закрив Студреспубліку-2007 Голова Народно-демократичної ліги молоді та всеукраїнського оргкомітету з проведення мультифесту Павло Вікнянський.

 

Гімн Студреспубліки було чути не тільки зі сцени, але і в кожному  серці громадянина нашої держави. Розкішні феєрверки доповнювали відчуття свята, відчуття завершенності чогось важливого.

 

Фінал фестивалю  був настільки дружній і теплий, настільки переповнений змішаними почуттями суму і радості, почуттями залежності від швидкоплинного часу, бажанням рухатись вперед і почуватись повноцінним громадянином Студреспубліки з правами і обов’язками, з бажанням перевернути світ, але змінити його на краще, бути собою, бути справжнім!

P.S. Всім кіч
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Інга Шакарян