fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
09-08-2010 / всі теми /  Україна

Studrespublika Music Live Awards

20-24 серпня на узбережжі Криму вдванадцяте відбудеться найбільший на теренах Східної Європи студентський мульти-фестиваль “Студентська республіка-2010”.

Цьогоріч в рамках мульти-фестивалю на великій сцені пройде триденний музичний марафон за участю переможців регіональних відборів, а також гурту “глядацьких симпатій” — переможця інтернет-голосування за версією глядачів. Також буде започатковано музичну премію Studrespublika Music LIVE Awards вручення якої, організатори обіцяють зробити традицією.

Детальну інформацію про участь музичних колективів у фінальній частині та інтернет-голосуванні можна дізнатися на сторінці Music Live Awаrds на сайті Студреспубліки, де відбудеться паралельне голосування по визначенню кращого молодіжного українського гурту за версією глядачів.


Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічу історію з живими концертами виступали ВВ, "Бумбокс", "Тік", Ёлка, С.К.А.Й., "Оркестр Че", "Фліт", "Роллік’с", Lюк, Panke Shava, "Давня казка" та ін.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тимофій Мороховець