fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
24-08-2011 / всі теми /  Україна

Студреспубліка-2011. День другий

Шановні жителі  Студреспубліки! 

Прийміть наші щирі привітання з нагоди 20-ї річниці незалежності України. 

Бажаємо Вам cвітлих перспектив, нових позитивних змін і забезпеченого майбутнього,  а також особисто кожному—свіжої голови щоранку, гарячого серця щовечора та невичерпної енергії на все життя! 

Наснаги, натхнення і самореалізації Вам! 

Знайкращими побажаннями, 

Журналісти Медіа-центру 

На усіх майданчиках для цивілізаційних пленумів тривали гострі дискусії, відповіді шукали у форматі «питання – відповідь», адже аби захистити свою точку зору, потрібно знайти контраргументи, підготуватись, щоб достойно виступити на Республіканському пленумі, бути готовими до будь-яких неочікуваних і складних питань тих, хто має іншу точку зору.

Уже відбулися три цивілізаційних і Республіканських пленуми, на яких представники цивілізацій обговорювали такі теми: «Монокультуралізм чи мультикультуралізм», «Війна і мир цивілізацій. Україна в аспекті цивілізаційного вибору», наступна тема – «Цивілізаційний пошук України: комплексний погляд». Учасникам груп аналізу цивілізацій дали завдання створити презентацію у форматі PowerPoint на тему «Цивілізаційний пошук України; комплексний погляд», яка має висвітлювати вибір щодо взаємодії з різними цивілізаціями, та може містити додаткові елементи. Також потрібно створити програму діяльності політичної партії та завізувати її у експерта, який працював з завданнями разом з групою, і ще трьома іншими експертами. Важливість виконання завдання полягає у тому, що без виконаного завдання групу не допустять до виборів. 

На республіканських пленумах учасники переконливо доповідають. Було багато реплік експертів і членів магістрату, а доповідачам ставили багато уточнюючих питань. Важливе значення має робота у групах, де кожен має можливість висловитись, а головне навчитись грамотно це робити. 

За ці дні на Студреспубліці сталося багато подій: 

 Президент Студреспубліки, Олег Соколик, видав Указ № 1 від 24 серпня 2011 року «Про реєстрацію політичних партій» та Указ № 2 від 24 серпня 2011 року та Указ № 2 від 24 серпня 2011 року «Про реєстрацію списків кандидатів у депутати Студентського парламенту від політичних партій».   

Важливо також пам’ятати про строки проведення реєстрації політичної партії – з 12 год. 24  серпня 2011 року до закінчення гри. Заяви про реєстрацію політичної партії, подані з порушенням строків, розглядатися ЦВК не будуть. 

Президент Студреспубліки видав кадрові укази:

       призначив Головою Центральної виборчої комісії — Олексія Чорного;

       головою Національного банку – Наталю Лемешко.

Трибунал досі не утворений, оскільки ще не виникало потреби.

                    У державі розпочалася напружена політична боротьба. Оскільки виданий указ Президента Студреспубліки про реєстрацію політичних партій, почався переговорний процес між представниками різних політичних сил, тому що досягнення домовленостей необхідне для дотримання вимоги щодо складу політичної партії.

        Завтра зранку очікуються результати політичних переговорів та висунення кандидатів. Наближається до завершення організаційно — діяльнісна гра,тому зовсім скоро стануть відомі переможці Студреспубліки.

Окрім, насиченої подіями оргдіяльнісної гри жителі Студреспубліки мають можливість відвідувати цікаві лекції, круглі столи, семінари.

Сьогодні відбувся семінар на тему: «Новий український проект в умовах глобальних викликів світу та Україні». Лектором був Андрій Окара, політичний філософ експерт. Також був проведений семінар Юрієм Романенком (директор центру політичного аналізу «Стратагема» на теми «2010 рік – основні геополітичні протиріччя». Заслуговує на увагу семінар Олександра Ктиторчука «Розмова про що завгодно».

       23 серпня  розпочався суб-фест з волейболу, на початку якого стартувало 33 команди, але за період другого дня Студреспубліки було дискваліфіковано три команди за неявку на турнір. В кожній з команд панував дух «війни», усі намагалися з усих сил підійти ближче до фіналу. І на цьому гра не скінчилась. Фіналісти залишаються у таємниці, про них усі дізнаються на церемонії нагородження. Але хай там як, а команди трималися гідно.

            Також цього дня відкрився суб-фест з футболу. На цей час було зареєстровано 16 команд і вже завтра буде відомо, яка з команд найсильніша.         

       В ніч з 23 на 24 серпня проходив квест-фестиваль на Студреспубліці. Усю минулу ніч «Студреспубліка «гуділа» до ранку, святкуючи День Незалежності. Однак 63 людини у цьому дійстві участі не брало. Їм поділеним на 8 команд із різних куточків України довелося бігати усю ніч у пошуках підказок. Учасники квесту застрягали в пісках, вирішували кросворди, поринали у морські глибини, щоб отримати бажаний код. Першою прийшла команда «Фаренгейт» з Миколаєва. Друге місце зайняли команди «Невеликий, але чесний» із Дніпропетровська, а третіми прийшли збірна Севастополя, Кіровограда, Києва, та Миколаєва «Включи мозок».

Учасниками КВК стали команди із Миколаєва, Чернівців, Рівного, та Тернополя. На усі запитання команди відповідали із легкістю. Атмосфера позитиву на Студреспубліці панувала ще довгий час, а перемогу здобула Тернопільська команда «ALL  IN».

        Однією із найважливіших подій даного дня у мультифестивальній частині був конкурс краси «Містер Студреспубліки – 2011». Глядачі та журі залишилися задоволеними. Участь брало 11 конкурсантів з різних куточків України. Хлопці показали себе із різних сторін, та заполонили серця компетентного журі, у склад якого входила лиже прекрасна половина людства. Переможцем став Роман Іваницький з м. Чернівці, приз глядацьких симпатій отримав учасник з Севастополя Дмитро Луньов.

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Автор Мирослава Підвальна, журналіст газети "За діло"