fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-06-2009 / всі теми /  Чернігів

Студреспубліка-2009: Молодь діє!

 Хотів би стати студентським мером м. Чернігова? Дій! Ти можеш прийняти участь у  виборах і бути обраним такими ж студентами.

Адже 4-5 липня 2009 року у Заміському центрі відпочинку «Сосновий Бор» (с. Бігач Менського р-ну) відбудеться регіональний етап найпопулярнішого молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка 2009».

«Студентська республіка» — фестиваль, який з 1999 року об’єднує молодь країни та підтримується на найвищому рівні – Міністерством України по справам сім`ї, молоді та спорту, на регіональному рівні – управлянням сім`ї  та молоді Чернігівської ОДА, відділом сім`ї  та молоді Чернігівської міської ради.  

Основна ідея «Студентської республіки» — це проведення кілька суб-фестивалів в один і той же час в одному і тому ж місці.

Центральною подією проекту є вибори студентського мера та магістрату Чернігівського регіону, крім того буде проведено ряд суб-фестів, зокрема:

фінал квест-чемпіонату;

-«Мафія»

-Інтелектуальні ігри

-Спортивні ігри (футбол, волейбол, баскетбол)

-Тренінги (особистісний розвиток, написання проектів, передвиборча кампанія та політпіар)

 

Нічна туса, у рамках якої відбудеться КВН фестиваль на кубок Студентської республіки, неймовірне open air party, містер Студреспубліки, Боді-арт шоу та багато іншого!

 Для бажаючих спробувати себе у ролі журналіста  є можливість стати автором студентської газети «ЗаДіло»!

 З кожним роком проект «Студентська республіка» стає все масштабнішим та цікавішим, так у 2008 році учасників нараховувалось більше 1200 чоловік!!! Тому, для забезпечення високого рівня організаційного процесу, введена процедура попередньої реєстрації, поспішайте!

Для того, щоб зареєструватись для участі у проекті Вам необхідно сконтактуватися із куратором проекту у Вашому виші (телефони шукайте ТУТ) або надіслати ЗАЯВКУ відповідної форми на respublika.cn@gmail.com до 25 червня 2009 року.

Важливу організаційну інформацію можливо віднайти ТУТ.

Організаторами проекту виступають:

Народно-демократична ліга молоді та «Студентська республіка»!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Щерба