fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
06-07-2009 / всі теми /  Тернопіль

Студреспубліка-2009 вривається в Тернопіль

26 червня на території Козацького острова, в гідропарку, утворилась держава, однак лише на три дні. Жителями її були студенти — представники команд вишів Тернопільщини. 
Завдяки Народно-демократичній лізі молоді найактивніші студенти тернопільських вишів змагались за першість у регіональному мульти-фестивалі «Студентська республіка-2009» з 26 по 28 червня.
 
На острівку акуратно розкладені палатки і всі чимось дуже заклопотані, адже був перший день: реєстрація учасників фестивалю, їх розселення в наметовому містечку, вечеря, розважально-інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?», відкриття Мульти-фестивалю, ну, і, як без того, "Нічна туса". 
Зранку 27 червня команди прибули в бойовому обмундируванні, щоб продовжити змагання. І знову зарядка, сніданок, обід, вечеря. А між цим — квест вулицями Тернополя і тренінг на тему «Взаємодія влади і молоді». Отже, сидячи в тісному колі, кожен називає проблеми, що, на його думку, викликають невзаємодію з владою. Учасники уявити себе жителями Львова і подивитись на свої проблеми зі сторони. Однак, самі учасники засмучені тим, що охоплюють вузьке коло інтересів молоді, а не всіх людей віком до 35 років, яких можна туди віднести. Далі плавно перейшли до дебатів кандидатів на пост «Студентський мер-2009» і … знову гроза. Та це нас не злякало! Біжимо під невеличке накриття і граємо інтелектуально-розважальну гру «Студентська Мафія», далі показуху, нарешті, ночівля в палатках. 
28 червня — останній день фестивалю. В цей час в "Березолі" проходить конкурс краси «Перша леді», участь в якому беруть чарівні представниці студентства, а в державі приходить підготовка до голосування. «Ми вирішили, що мер обов’язково повинен проявити спритність, — голова Народно-демократичної ліги молоді у м. Тернополі — Сергій Маркопольський — і тому ми дали завдання кандидатам в мери знайти якомога більшу кількість студентів на території гідропарку і привести їх до виборчої дільниці. Окрім того враховувались результати голосування, в якому брали участь усі 70 безпосередніх учасників. У підсумку, посаду «Студентський мер-2009» отримав Гнатюк Андрій з ТНЕУ». Окрім цього були визначені ще кілька призових місць у різних напрямках, наприклад, найкращий гравець гри «Мафія», «Містер» та «Перша леді». 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Пальнюк Віктор