fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-06-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

Студреспубліці в Кіровограді бути!

16-й раз із радістю повідомляємо Вас, про те, що Кіровоградська «Студентська республіка2014» обов’язково відбудеться. Розпочнеться свято молодості, краси та розуму 6 червня 2014р. о 9:00, а закінчиться 8 червня о 16:00. Запрошуємо!

Цьогорічний мульти-фестиваль обіцяє стати незабутньою подією літа: вже такі рідні суб-фестивалі як «Містер Студреспубліки» та «Перша Леді», «КВН», «Фотосхватка», «Лазертаг», «Спартакіада», «Мафія» розпочнуть твоє літо!

«Студентська республіка» чекає на кожного молодого, талановитого й амбіційного представника молодіжного суспільства. Цьогоріч ми побудуємо нову регіональну модель Кіровоградщини. Кожен має змогу долучитися до створення майбутнього нашої Батьківщини. Окрім змагань за головні нагороди суб-фестивалів і перемоги в економічній і політичній іграх, учасники Студреспубліки  зможуть взяти участь у тренінгах, які проводитимуть відомі фахівці политичної, екномічної, юридичної та PR галузей області.  

Оргкомітет приготував низку нових фішок задля більшого розвитку та розваг кожного громадянина «Студентської республіки», серед яких: «Денна туса» з мокрими війнами та битвою борошном, перетягування канату, шалений ногобол та абсолютно новий у своєму роді суб-фест «Акустична ніч», а також багато інших цікавинок.

Сьогодні надзвичайно важливо підтримати свою країну, той час, коли кожен має визначитися, як і де він хоче жити. 

«Студентська республіка» поставить багато запитань та відкриє ще більше можливостей для формування якісно нового мислення щодо створення нової країни.

Реєструйся! Студентська країна почне свій шлях до новостворення в межах 10 км від Кіровограда. Вартість перебування — 250 грн. із людини. З усіх організаційних питань і пропозицій звертайтеся до організаторів регіонального етапу Кирила Мельника (099 54 57 330) та Анни Худякової  (066 63 97 085).

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Кіровоградської Студреспубліки