fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-08-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Студентський мер та магістрат Миколаєва обговорили з активістами перспективи участі у Фіналі Студреспубліки

10 серпня 2014р. у Молодіжному центрі м. Миколаєва відбувся круглий стілі з підбиттся підсумків регіонального та підготовки до всеукраїнського етапу гри «Студентська республіка».

Круглий стіл був влаштований Студентським мером Олександрою Лемішевською та депутатами Студентського магістрату. На початку зустрічі лідери висловили свою щиру вдячність присутнім та організаторам Студреспубліки. 

Студентський мер розповіла про регіональний етап, свою перемогу та про свій проект, який вона розробляла на Миколаївській Студреспубліці. Друга частина діалогу – інтелектуальна. До обговорення проектів долучились усі присутні. Після цікавої бесіди слово надавалось депутатам Студентського магістрату Артему Русаку, Дмитру Салимону та Максиму Караулову. 

Розмова йшла й про всеукраїнський етап, учасники заходу уважно дослухались до спікерів. У кінці вечора було підбито підсумки, свої думки та побажання висловили Студентський президент України-2010 Олег Соколик і Студентський мер-2013 Вікторія Романенко.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ігор Філіпов