fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
30-06-2009 / всі теми /  Волинь

Студентський мер Луцька стала радником міського голови

Під час фестивалю «Студентська республіка–2009» у неділю, 28 червня, обрали нового студентського мера. Ним стала студентка Волинського національного університету імені Лесі Українки Майя Варченко. 

Хоча боротьба за посаду студмера була непростою. За перемогу у виборах змагались три досить сильних кандидата, а саме: Студентський мер-2008 Андрій Гурський , голова студентської ради ЛНТУ Олександр Покидюк, а також голова студради ВНУ Майя Варченко. Така запекла боротьба між лідерами студентських самоврядувань області була спричинена тим, що попередньо було відомо, що "студмер" стане радником міського голови Луцька Б.Шиби.

Питання про це визнання студентського мера було підняте головою Волинської ОО  Народно-демократичної ліги молоді Валерієм Пельцом на зустрічі з міським головою ще в травні. На що міський очільник відгукнувся.

І з 28 червня Майя Варченко як новий студентський мер виконуватиме обов’язки  радника Луцького міського голови Богдана Шиби. Відповідний наказ мер вручив студентці у день обрання.
 

Довідково:

Майя Варченко — голова студентської ради Волинського національного університету імені Лесі Українки, а також член правління Волинської обласної організації Народно-демократичної ліги молоді. В 2008 "Студент року" в номінації "Студент-громадський діяч".

 

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ВОО НДЛМ