fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

Студентський магістрат Тернопільщини-2013/2014 розпочав діяльність

13-14 липня 2013р. депутати Тернопільського Студмагістрату зі Студентським мером та активними республіканцями взяли участь у загальноміській благодійні акції «Милосердя разом» по збору коштів для придбання медичного апарату для другої комунальної лікарні (перанатального віділення) в рамках всеукраїнської молодіжної прощі, яка проходила в Маріїнському духовному центрі с. Зарваниця.

У суботу, прибувши до місця проведення прощі, волонтери  розбили наметове містечко в спеціально відведеному організаторами місці. Перед своєю волонтерською діяльністю відвідали храм, в якому прийняли обряд миропомазання, сповідались і попросили Божого благословення для успішного проведення акції.

У неділю, коли очікувалася найбільша кількість прочан, організаторами було сплановано найактивніша фаза акції, але, на жаль, погодні умови завадили активній волонтерській діяльності, адже прочани старалися знайти притулки будь-де, щоб сховатись від великого дощу, в результаті чого було зібрано коштів в сумі 2511 грн. (дві тисячі п’ятсот одинадцять грн.).

Але Студмагістрат не зупиниться на досягнутому результаті, адже на придбання апарату необхідно кошти в сумі 29000 грн. (двадцять дев’ять тис. грн.), вони вже задекларували своє бажання брати участь у подібних акціях, зокрема під час проведення великого Лемківського зібрання «Дзвони Лемківщини», Дня міста та інших масових святкуваннях.

Окремо хочемо висловити подяку Архиєпископу і Митрополиту Тернопільсько-Зборівської Єпархії Василію Семенюку за надання дозволу та благословення на проведення даної акції під час прощі, Тернопільському міському голові С.Надалу за активне сприяння в організації даної акції, депутату Тернопільської обласної ради Т.Пастуху за надання напоїв на безкоштовній основі та депутату Тернопільської міської ради В.Паньківу за матеріальну підтримку акції.  

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Володимир Заверуха