fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-09-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Полтава

Студентським президентом України став полтавець Роман Скок

Нещодавно на мисі Тарханкут у селищі Оленівка в Криму відбувся десятий ювілейний мультифестиваль «Студентська республіка—2008». Активну молодь з усієї України об’єднала соціально-психологічна гра, під час якої делеговані представники переважної більшості вітчизняних вузів обирали нового Студентського президента України та десятьох депутатів Студентського парламенту. З великою перевагою голосів перемогу в боротьбі за посаду президента здобув студент Полтавської державної аграрної академії Роман Скок (на фото). А полтавська студентка Тетяна Барді-на стала депутатом парламенту.

 — У «Студентській республіці—2008» взяли участь 50 студентів із Полтавської області, й цьогорічна поїздка була найбільш успішною, — розповідає новообраний Студентський президент Роман Скок. — Підготовка велася задовго до проекту. Їхали з єдиною метою — перемогти.

Полтавські студенти також дякують за спонсорську допомогу управлінню сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, підприємствам «БудМакс», «Полтавпиво», «Універсам-Полтава» та мережі «Ваша Аптека».

Відтепер Роман Скок впродовж року буде представляти інтереси вузівської молоді всієї України в управлінських органах держави. Зокрема чимало доведеться працювати у напрямку захисту прав студентів України і рекомендувати Верховній Раді прийняти Закон України «Про студентське самоврядування».

— Хотілося, щоб у цьому законі було передбачено право вето на рішення вченої ради, які стосуються студентів. Бо вуз — це студентська структура, але керують нею не студенти, — наголосив студентський мер Полтави Олег Слизько.

На думку начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Ігоря Кислова, перемога студента з Полтави на Студентській республіці має велике значення. Зокрема в перспективі ми отримаємо можливість проводити зльоти та студентські ради в нашому місті на високому рівні.

Нагадаємо, що у найоригінальнішому та найдрайвовішому студентському проекті Східної Європи — Студентській республіці, крім тисячі найактивніших українських студентів, взяли участь гості з Росії, Грузії, Молдови та США.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тетяна ГАЛЯМ