fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-06-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

«Студентська республіка» – це не міф, а реальність

Це довели учасники вишівського етапу Студреспубліки у Полтавській державній аграрній академії, який проходив із 6 по 8 червня 2012р. у с.Петрівка. Молодь не тільки грала у політичні ігри, але й підвищували свій освітній рівень [+відео]. 

Міжнародний проект «Студентська республіка» в Україні не новий, говорять його організатори. Традиційно влітку активна студентська молодь Полтавської державної аграрної академії, розповідає проректор з виховної роботи навчального закладу, об’єднується в маленьку державу зі своїми законами.Анатолій Кочерга, проректор з виховної роботи ПДАА

Кожного року наші студенти беруть участь у цих заходах. Ми маємо певні здобутки у них. Тому що кілька років тому наш студент був навіть Президентом Міжнародної "Студентської республіки".

У цій республіці свої правила, своя влада і свої передвиборчі обіцянки, говорять організатори проекту. Основне ж завдання залишається єдиним для кожного: через призму гри пізнати реальність справжнього життя.

Анатолій Мишелов, голова оргкомітету «Студентської республіки» у ПДАА

Основна мета – це здружити студентів. Навчити їх правам. Як жити на території даної країни. Тому що це студентська країна за своїми законами, валютою. Вони в нас працюють, заробляють кошти, влаштовують свій бізнес, можливо, якісь махінації.

Як і в кожній адміністративній одиниці, продовжує Анатолій Мишилов, в «Студентській республіці» Полтавської державної аграрної академії існує своя влада, яка не завжди йде назустріч простим громадянам. Тільки якщо у студентів – це виховний момент, то в реальному житті, говорить мер Студреспубліки Антон Супрун, все набагато складніше.

Антон Супрун, мер "Студентської республіки"

Я як мер видаю закони, які принижують права. Ми забороняємо курити, ми забороняємо нецензурно висловлюватися. Я можу опечатати будиночок. Сказати, що на годину вони не можуть потрапити туди.

У своїх помічниках мер "Студентської республіки" має силові структури. Обов’язок останніх, розповідає Міністр внутрішніх справ, – дотримуватися правопорядку у країні.

Юрій Тертичний, Міністр внутрішніх справ «Студентської республіки»

Я міністр внутрішніх справ. Я відповідаю за охорону даної країни. Деякі можуть оштрафуватися студриками — це гроші. А деякі, в мене є ключі від карцеру, будуть посаджені на декілька хвилин.

Цього року до академічного етапу «Студентської республіки» залучили більше 50 чоловік, розповідають організатори. Зі студентами вишу вперше братимуть участь у грі і представники двох коледжів, які є стуктурними підрозділами Полтавської державної аграрної академії. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Іващенко