fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-06-2009 / всі теми /  Полтава

«Студентська республіка–2009» — тут збуваються заповітні мрії!

3-5 липня у рамках відзначення 300-річчя Полтавської битви у кодовому місці під назвою “Весела галявина” на Полтавщині відбудеться регіональний етап Студреспубліки-2009.

24 червня, відбулася прес-конференція з цієї нагоди, на якій було висвітлено всі етапи проведення заходу та додаткову інформацію.

Саме 3-5 липня у Полтаві відбудеться регіональний етап Міжнародного мульти-фестивалю, найкращого молодіжного проекту в Україні «Студентська республіка-2009».

Організаторами виступають: ВМГО «Студентська республіка», Студентська рада м.Полтави, Народно-демократична ліга молоді (НДЛМ). Фестиваль проходить під патронатом Полтавського міського голови Андрія Матковського у рамках відзначення 300-річчя Полтавської битви.

Адміністративну підтримку надають структурні підрозділи з питань гуманітарної політики міськвиконкому та облдержадміністрації, а також головний партнер – Фармацевтична компанія «Провізор» — мережа аптек «Ваша Аптека».

Програма фестивалю передбачає 2 його складові частини:

  • організацію студентського містечка на 200 студентів задля проведення соціально-психологічної гри “Вибори мера Студреспубліки”, семінарів та тренінгів для активістів студентського самоврядування, ігрових змагань «квест», «мафія», «дебати», «інтелектуальні ігри»; спортивних – футбол, волейбол, дартс та показових – флеш-моб, body-art та "Нічна туса";
  • проведення фінального концерту як підсумку «Студентської республіки-2009», де відбудеться інавгурація нового мера Студреспубліки, конкурс краси «Перша леді»,
  • Полтавська битва DJ-їв, нагородження переможців фестивалю, концертні виступи відомих молодих полтавських виконавців та захоплююча дискотека для тисячної армії молодих активістів, — парк «Перемога» 5 липня 2009 року з 17:00 по 22:00.

Організатори до останнього моменту не розголошуватимуть місце проведення самого фесту, лише повідомили, що це заміська база «Весела галявина». Як було зазначено, така таємниця тримається з метою зацікавлення учасників проекту.

Під час Студреспубліки буде обрано студентську владу. У дійстві приймають участь команди від більшості вишів регіону та незалежні від вишів.

Студенти будуть моделювати життя в особливій країні Студреспубліці з власними кордонами, законами та спеціальними грошима, будуть мати свої паспорти, органи влади, виборчу комісію, бюлетені.

Полтавська Студреспубліка є регіональним етапом всеукраїнської Студреспубліки. Переможці поїдуть – на фінал до Криму, щоби там разом із переможцями Студреспубліки в інших регіонах обрати зі свого складу Студентського президента та парламент.

Полтава завжди відзначалася креативністю, оригінальністю та ноу-хау у проведенні даного заходу. Минулого року полтавські студенти досягли найвищих вершин, беручи участь у проекті «Студентська республіка». Студент Полтавської державної аграрної академії Роман Скок став Студентським Президентом України. Також серед числа тріумфаторів минулого року, полтавців, є депутат Студентського парламенту України, переможці інтелектуальних ігор та лауреати суб-фестивалів. Великою заслугою у цьому стало сприяння Виконавчого комітету міської ради.

Кожна молода людина може поїхати на Студреспубліку, відпочити та незабутньо провести час!!!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дар’я Розумняк