fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-08-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Студентська республіка – 2007». Part II:

Студреспубліки об’єднують молодь по всій країні. НДЛМ доводить, що молодь в Україні є дуже активною та має власну громадянську позицію.


 


Вінниця


Трохи з запізненням порівняно з іншими регіонами України, але цікаво та змістовно пройшла Студреспубліка на Вінниччині. Особливо студентам сподобався конкурс краси „Перша леді”, гра в Квест і турнір із „Мафії”. Перемогу в конкурсі краси отримала Курбатова Міла.


 


Кіровоград


Цьогорічний фестиваль в Кіровограді проходив за класичним сценарієм, але новинкою став організований для учасників „День Нептуна”. Головні претенденти на посаду мера, стали ключовими гравцями цього чарівного шоу, яке було проведено на березі Південного Бугу.  Також був проведений вечір знайомств, гра „Свічка” — учасники та гості після напруженого дня зібралися навколо вогнища, розмовляли на відверті теми під спокійні мотиви гітари.


 


Чернівці


Були намагання створити підпільні підприємства, але порушників було виявлено та суворо покарано Суддею Студреспубліки. Він прийняв рішення про організацію двох спеціалізованих комітетів: комітет із виконання покарань (міліція) та санітарно–епідеміологічна служба. Загалом на Студреспубліці чудово діяли біржа праці, банк, нотаріус та ін. У перший же день на території Студреспубліки ТВК було зареєстровано три партії „Клас”, „Регіональний Альянс”, „Створемо Разом Студентську Республіку” (СРСР), з яких перші дві пізніше створили блок „Класний регіональний альянс” і подали кандидатів на посаду мера.


 


Хмельницкий


Уперше за кілька років Студреспубліка відкрила свої двері в Хмельницькому. Протягом Студреспубліки був проведений конкурс “Перспективи економічного розвитку України”. Він дозволив учасникам повніше зрозуміти проблеми країни, прийняттям відповідних законів вони і змоги б їх вирішити. Тут перемогу отримала команда “ВДВ”, а у вікторині “Міжнародне гуманітарне право”, та “Чи знаєш ти закон” перемогла команда “Еко-сила”. Був проведений брейн-ринг, де переможцем стала команда “Молодіжна хвиля”. Особливо святковий настрій фестивалю надав виступ вокально-інструментального колективу Хмельницького музучилища: над Південним Бугом звучали улюблені українські народні пісні і сучасні хіти.


 


Полтава


Найбільш цікавою подією в Полтаві стало обрання мером регіональної Студреспубліки зовсім не громадянина України. Ним став… Мухаммед Салімман, людина, яка з’явилась на республіці з нульвим рейтингом, у підсумку він піднявся на найвищий щабель за лічені години, став центром студентської уваги. Не обійшлось на республіці і без провокацій. В той час як оргкомітет займався негайними справами, участники намагалися створити тіньовий оргкомітет та організувати власну гру.


 


Для довідки: Студреспубліка (www.studrespublika.com) є традиційним проектом всеукраїнської молодіжної організації НДЛМ (www.ndlm.org.ua). Студреспубліка проводиться з 1998р. З 2002р. проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. З 2004р. проводиться фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент України. «Студентська республіка» виховала більшість сучасних студентських лідерів країни. Велике сприяння Студреспубліці надають севастопольський губернатор Сергій Куніцин та Голова Українського фонду миру, лідер Народно-демократичної партії Людмила Супрун. Фінальний етап Студреспубліки відбудеться 24-26 серпня на території молодіжного комплексу „Зоряний берег”, під Севастополем.


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


   


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дар’я Легкобит