fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
18-06-2009 / всі теми /  Україна

«Студентська республіка» знає вихід із кризи!

Губернатор столичної "Студентської республіки" Олександр Сергійович пропонує створити політичну Раду ветеранів. Про це він заявив на вечірці «Студреспублік party», яка пройшла 16 червня у клубі "Форсаж".
На святі були присутні почесні гості: Голова Київської Народно-демократичної ліги молоді Володимир Дмитренко, Голова правління Українського фонду миру Людмила Супрун.
Людмила Павлівна запально та з гумором виступила перед студентами та пообіцяла і надалі підтримувати цікаві молодіжні ініціативи, в першу чергу  Студреспубліку.
Кажуть, що в кулуарах бачили і керівника міжнародного оргкомітету з проведення Студреспубліки-2009, Голову всеукраїнської НДЛМ Павла Вікнянського у супроводі представників своєї команди.
Відомий український гонщик, автомобільний професіонал Олексій Мочанов завітав на вечірку не один… а з гітарою. Тож у присутніх була унікальна можливість оцінити талант Олексія як співака.
На цьому пісні не закінчились – учасниця проекту «Шанс»  Марія Собко виступила з власною з піснею «Я тебе люблю», пообіцявши,  що вона  невдовзі буде звучати на всіх радіостанціях Києва.
Проте, мабуть, найголовнішою подією вечірки було все ж таки знайомство з  учасницями конкурсу «Перша леді». Ведучою цього дійства була Саша Крохмаль. Нагадуєм, що переможниця  конкурсу, що відбудеться 20 червня під час Студреспубліки,  матиме змогу представити Київ та свій навчальний заклад на конкурсі краси «Перша Леді», що проходить щорічно на Кримському півострові у рамках Студреспубліки до Дня Незалежності України.
Присутніх розважали команди КВН зі своїми найсвіжішими жартами, Dj Underhill, Alex­_under, та MCMalyshEFF.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Майок