fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-07-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Студентська республіка в Запоріжжі

5 і 6 липня на території санаторію-профілакторію пройшов Х запорізький регіональний молодіжний фестиваль „Студентська республіка ”. У заході взяли участь команди студентів більшості запорізьких вищих навчальних закладів(ЗДІА, ЗНУ, ЗНТУ, ЗЮІ, КПУ , ЗІЕІТ, ЗДМУ).         
Відкрила фестиваль заступник голови з питань молодіжної політики партіі Єдиний центр, Народний депутат України, член фракціі «Наша Украина – Народная Самооборона» — Олеся Оробець. Програма фестивалю була насиченою. Перший день був призначений для знайомства учасників. Участники взяли участь у таких конкурсах — «Квэст-змійка»(вони повинні були пліч о пліч, розділені на нові команди пройти 5 конкурсів і виконати далеко не легкі завдання), «Що? Де? Коли?» ( інтелектуально підковані жителі республіки відповідали на складні питання від ведучих) , ”Показуха”( завданням конкурсу було максимально зрозуміло, але без слів, пояснити своїй команді слово), «Волейбол». Участники з усією відповідальністю підійшли до виконання завдань і конкурсів, тому в студентському містечку панував сміх і хороший настрій. Завершився день нагородженням учасників призами й подарунками і „Нічною мафією” і «Тусою». Завдання вдалося,  учасники фестивалю щиро здружилися.

Другий день — головний день заходу. У цей день проходить гра „Вибори”. Учасники фестивалю вибирають студентський магістрат і студентського мера, опираючись на досвід першого дня — спочатку створюються політичні партії й висуваються кандидати в судентські мери, реєструються у ЦВК, проводять дебати( відстоюють свої програми, точки зору, відповідають на питання громадян Студентської республіки”. Коли справа дійшла до висування кандидатів у мери інтрига відродилася було висунуто три політичних партії, а саме «Бо ДУМАЄМО» (об’єднання ЗНУ й ЗНТУ), «BigZP»(об’єднання КПУ, ЗЮІ й ЗІЕІТ) і «Тупо Сонечко» (об’єднання ЗНТУ й ЗНУ) . Отут і почалося саме цікаве — почалися збори, демонстрації, агітація, переконання, жорсткі дебати між кандидатами, спостерігачі у ЦВК, перевірка бюлетнів і урни для голосування, страх фальсифікації. Вибори пройшли в стані напруги для всіх за результатами голосування в магістрат потрапили представники від двох політичних партій, а саме «BigZP» і «Бо ДУМАЄМО», вони й будуть представляти нас на всеукраїнському фестивалі, а студентським мером став — Межерицкий Данило (ЗНТУ).

Хотілося б висловити подяка за підтримку й допомогу в організації  меру Запоріжжя Євгенію Григоровичу Карташову,заступнуку голови ЗОДА Фролову Миколі Олександровичу, Управлінню у справах сім’ї, молоді й спорту ЗОДА  і його голові Володимиру Лобанову, зам.голови Ігорю Мещану, керівнику комітету у справах сім’ї й молоді міськвиконкому — Ігорю Филипенко, ректорові ЗДІА- Володимиру Пожуєву й нашому інформаційному спонсору — сайту «Политсовет». Особливу подяку хочеться за підтримку висловити партії – «Єдиний центр» та голові політ виконкому партії Ужві Сергію Євгеновичу.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки