fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-07-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Студентська республіка в Чернівцях відбудеться на найвищому рівні

 «Студреспубліка в Чернівцях відбудеться на найвищому рівні», — на цьому наголосив 3 липня під час прес-конференції, яка відбулася 3 липня начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Олександр Довганич. Кажучи про особливості проведення цього року «Студентської республіки» у Чернівецькій області, він повідомив, що регіональний етап мульти-фестивалю відбудеться 8-11 липня на базі туристично-розважального комплексу «Сонячна долина».

За його словами, станом на сьогодні для участі у змаганнях зареєструвалися 6 команд вищих навчальних закладів області – Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Буковинського державного медичного університету, Буковинського державного фінансово-економічного університету, Чернівецького торговельно-економічного інституту, Чернівецького медичного коледжу, Чернівецького коледжу дизайну та економіки. За результатами змагань буде визначено команду-переможця, яка й представлятиме область на всеукраїнському фестивалі «Студентська республіка» в Криму.

«Крайова влада, особисто голова облдержадміністрації Михайло Папієв сприяли і сприятимуть надалі розвитку молодіжних ініціатив на Буковині. А тому цього року, як і попереднього, докладуть усіх зусиль, аби регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка» відбувся ще на більш високому рівні, ніж торік», – наголосив Олександр Довганич. Він нагадав, що завдяки такому сприянню минулого року буковинська делегація на всеукраїнському фестивалі «Студентська республіка», який відбувався в Криму 23-26 серпня, здобула першість, а студент одного з буковинських вузів Андрій Кравець став президентом  «Студреспубліки-2011».

За словами Студентського президента України Андрія Кравця, який також взяв участь у прес-конференції, цьогоріч підтримка з боку регіональної влади молодіжних ініціатив, у тому числі і в проведенні «Студентської республіки» у Чернівецькій області, ще більш відчутна. 

«Цього року у програмі суб-фестивалів, крім класичних інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?», «Мафія», «Дебати», «Фото-квест», КВК, спортивних змагань з футболу, волейболу, пленумів, круглих столів, семінарів, виступів найкращих ді-джеїв, конкурсу серед чоловіків «Містер Студреспубліка» тощо, відбудуться ще й «СтуБи», тобто так звані Студентські битви. Також цьогоріч у новому форматі відбудеться конкурс «Перша Леді» Студреспубліки, – відзначив учасник прес-конференції — координатор проекту в Чернівецькій області Володимир Карагяур, і, за його словами, цього року очікується й збільшення кількості учасників та гостей «Студентської республіки» в Чернівецькій області до 300 осіб. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки