fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-07-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

«Студентська республіка» обирала мера та грала у мафію

 
Уже 10 років у Вінниці приходить загальноукраїнський етап мультифестивалю "Студентська республіка". За словами голови Молодіжної ради Вінниччини Костянтина Коваля, ідея фестивалю — спровокувати більш активну поведінку молоді в громадському та політичному житті міста, регіону і загалом держави. Адже часто молодь, якій не бракує динамічності та активності, через певну відсутність досвіду все ж не досягає поставлених цілей.

 

На фестивалі створили та зареєстрували вісім фестивальних політичних партій та висунули три кандидати в мери. Адже мету заходу його організатори окреслили досить чітко — створити "політичні партії", зареєструвати їх, і шляхом реклами та агітації набрати найбільшу кількість голосів, щоб потрапити до магістрату Студентської республіки.

У минулому році мером такої республіки став студент Вінницького національного технічного університету Артем Соболєв:

— У тому році як студенти ми брали участь в цьому фестивалі та виграли, у цьому ж році ми допомагаємо в організації, та спонсоруємо частину гри.

Цьогорічний переможець  — мер студентської республіки Дмитро Дідик, як і його попередник — студент ВНТУ, голова фестивальної Партії юних техніків, переміг, тому що в його програмі були практичні плани.

— Мої конкуренти виставляли теоретичні програми, пов’язані з освітою. Ми ж продумали те, що має бути на фестивалі студентської республіки в наступному році. Все здійсненне, нічого надприродного.

У кінці серпня в Крим на Всеукраїнський фестиваль поїдуть найкращі представники студентства.

— Вінницьку область запам’ятають. Ми переможемо, я у цьому впевнений. Бо ми — найкращі! — переконаний Дмитро Дідик.

Студент ВНТУ Ігор Колос голова партії "СаЛО" (Союз або Ліга однодумців) вперше на фестивалі. Він вважає, що цей захід необхідний, адже тут збирається еліта з різних вузів. У студентів є можливість поспілкуватися, обговорити питання, які їх турбують.

— Але як кажуть: "хорошо, та мало". — сказав Ігор Колос.

Та студенти можуть не тільки створювати партії та грати в політичні ігри. Вони люблять і вміють гарно відпочивати. Захід проводився у формі мультифестивалю, тобто крім основної частини гри, відбулись ще й змагання у вигляді квесту, гри у мафію, дебатів, КВН, брейн-рингу, міні-футболу та інших молодіжних захоплень.

Також вінницькі студенти вибрали "Першу леді-2008". Статус королеви краси здобула вихованка педагогічного університету Наталія. Вона вразила глядачів не тільки вродою, але й співом та вмінням природно поводитись на сцені.

Організатори фестивалю Народно-демократична ліга молоді. Від імені оркомітету хотілося б подякувати основному партнеру (вже протягом 3 років) проведення мультифестивалю — Управлінню у справах сім’ї та молоді (начальник управління Олена Стоялова) за підтримку та допомогу в організації мультифестивалю.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Наталія ПІСКУНІЧЕВА