fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-06-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Студентська республіка на вулицях Луцька

23-24 червня 2007 року в Луцьку у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, відбудетьсяся щорічна акція до Дня молоді “Студентська республіка” організована обласною організацією Народно-демократичної ліги молоді спільно зі Студентською радою Волині.


 


Метою заходу є формування у молодих громадян (студентів) демократичної культури самоврядування, що базується на дотриманні закону, прозорості діяльності влади, відповідальності кожного за свою ділянку роботи тощо.


 


Захід відбуватиметься наступним чином: створення та оформлення студентського містечка з наметів, формування студентських команд; проводилась робота в спортивних , освітніх , іміджевих гуртках; конкурсна програма спортивно-розважального та інформаційного характеру, соціально-економічної гри “Вибори”, висунення кандидатів на пост мера студмістечка, реєстрація, початок збору підписів, вибори центральної комісії; оголошення передвиборних програм та вибори мера студентського містечка, оголошення підсумків виборів, нагородження мера.


 


Під час реєстрації громадянами  республіки можуть стати студенти зі всіх навчальних закладів Луцька.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки