fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-05-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

«Студентська республіка» на Волині відбудеться в кінці травня

Традиційно мульти-фестиваль «Студентська республіка» відбувається у День Молоді, останньої неділі червня. Проте, цього року на Волині захід триватиме впродовж трьох днів травня – з 25-го до 27-го. Перенесли подію через те, що у червні триватиме Євро-2012.

Про це повідомив керівник організаційного комітету студентського мульти-фестивалю «Студентська республіка» на Волині Валерій Пельц під час прес-конференції 10 травня.

Молодіжний мульти-фестиваль «Студентська республіка» проведуть на Волині всьоме, й цьогоріч він відбудеться у передмісті Луцька, на базі дитячого оздоровчого закладу «Сонячний», що у селі Гаразджа Луцького району, — розповів Валерій Пельц.

Зі слів Пельца, фестиваль вперше триватиме поза містом. Головною подією заходу будуть вибори «Студентського мера» та «Студентських депутатів», які представлятимуть Волинь у фінальному етапі мульти-фестивалю в Криму. Він стверджує, що правила участі у виборах залишаються незмінними. Пельц додав, що за посади боротимуться по 15 представників від кожного з найбільших навчальних закладів нашого краю. Загалом, участь у мульти-фестивалі візьмуть дві сотні студентів.

Губернатор «Студентської республіки» Олена Гнасюк розповіла про процедуру визначення Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. З її слів, у цьогорічному мульти-фестивалі кандидати будуть набирати бали за кожен конкурс, у якому вони взяли участь. Вона додала, що рейтинги команд оприлюднюватимуть після кожної проведеної гри, аби учасникам легше було орієнтуватися у своїх успіхах. Так, команда, яка набрала найбільшу кількість балів, автоматично стає переможцем.

Гнасюк повідомила, що вибиратимуть мера серед представників найуспішніших команд. Студентського мера, за її словами, визначать за результатами дебатів, у яких братимуть участь кандидати в останній день фестивалю.

Окрім того, впродовж трьох днів планують проведення численних інформаційно-просвітницьких заходів. Зокрема, відбудуться семінари про соціальні проблеми суспільства та професійні тренінги. Також у межах проекту у вечірній час проведуть Dj-парад і конкурс «караоке».

Окрім того, заплановані й інші ігрові змагання, конкурси, інтелектуальні та спортивні турніри та додаткові суб-фести. Зокрема, відбудеться турнір із спортивного покеру та брейн-ринг. Для студентів у перший день фестивалю організують конкурс на найкращий відео-ролик, який презентує їхній навчальний заклад.

Валерій Пельц додав, що конкурс «Перша Леді» не проводитимуть у межах фестивалю, як це традиційно відбувалося. Так, він буде одним із основних заходів, які відбудуться у День Молоді.

Олена Гнасюк стверджує, що студенти з навчальних закладів у всіх районах активно долучаються і готуються до участі у фестивалі. «Всі студенти і голови студентського самоврядування у вузах вже збирають команди і надсилають заявки, вже знімають відео», — розповіла Гнасюк.

За словами заступника начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА Ігоря Дмитришина, проведення мульти-фестивалю «Студентська республіка-2012» є одним із проектів, які підтримує влада, адже пріоритетним напрямком державної молодіжної політики є розвиток студентського самоврядування. Він стверджує, що задля безпеки учасників територію табору патрулюватимуть міліціонери. Також подбають про під’їзну дорогу від Луцька до табору. Дмитришин стверджує, що її контролюватимуть представники ДАІ.

Він зауважив, що організатори подбали і про харчування студентів впродовж фестивалю. Так, в їдальні табору мають організувати безоплатні обіди та вечері для учасників. Він додав, що у водоймі, яка знаходиться на території табору, дозволять купатися лише до сьомої вечора.

Дмитришин повідомив, що для курців за межами табору організують спеціальні місця для куріння. Щодо розпивання спиртних напоїв посадовець висловився категорично: «Ситуація контролюватиметься, а порушників відправлятимуть до Луцька».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки