fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-06-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

«Студентська республіка» Аграрної академії

Із 30 травня по 1 червня 2014р. на базі оздоровчого табору Полтавської державної аграрної академії проводився вишівський етап Студреспубліки-2014. Метою заходу було підвищення рівня особистої відповідальності та правової культури студентства, залучення молодих людей до державотворчих процесів і формування їх лідерських якостей [+ відео].

Студенти з величезним задоволенням беруть участь у такого роду заходах, адже «Студентська республіка» – це особлива країна: тут свої закони, правила, спосіб відпочинку, є навіть власна валюта. Студенти обирають свого мера, депутатів магістрату. Саме тут збираються креативні й творчі студенти, небайдужі до власного майбутнього та майбутнього своєї країни. 

На три дні молоді лідери опинилися в іншій державі – там, де вони самі диктують собі правила й закони, беруть на себе відповідальність за прийняті рішення, отримують масу задоволення від конструктивного і творчого відпочинку… Звичайно, з одного боку це – гра, але з іншого – можливість для кожного проявити себе. 

Метою цього дійства є здобуття нового досвіду під час виконання ігрових завдань. Гра супроводжується проведенням суб-фестивалів, протягом яких відбуваються змагання між студентами: конкурси краси «Перша леді» та «Містер Студреспубліки-2014»; турніри з таких ігор: «Мафія», «Квест», «Дебати»; спортивні змагання (футбол, волейбол тощо); «Нічна туса» та «Денна туса»; фото-конкурси.

Студентським мером ПДАА-2014 обрали цього року Тетяну Шанду, а до магістрату потрапили Катерина Окопна, Марія Смолінська, Галина Васільєва, Анастасія Петраш, Аліна Клименко, Андрій Пилипенко, Сергій Пасічник, Олег Чорний, Світлана Мовсісян та Олена Курішко. За підсумками цих конкурсів звання "Першої Леді" отримала Оксана Дмитренко, "Містера Студреспубліки-2014" – Владислав Саєнко. Переможці й інші активні учасники будуть захищати честь академії на регіональному етапі Студреспубліки з 13 по 16 червня.

Оргкомітет дякує за допомогу та сприяння адміністрації академії, обласній та міській владі, обласній міліції й обласному осередку Студреспубліки.

Всі учасники провели ці три дні неповторно, отримавши море емоцій і задоволення!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тетяна Шанда, Студентський мер ПДАА-2014