fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-06-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

«Студентська республіка-2014» у Чернігові чекає на тебе!

З 27 по 29 червня 2014р. у Центральному парку культури і відпочинку відбудеться Чернігівський регіональний етап Міжнародної програми  «Студентська республіка», який щороку зосереджує й об’єднує на своїх теренах найактивнішу молодь міста й області.

Традиційно, перший день мульти-фестивалю буде присвячений виключно організаційно-діяльнісній грі, тема якої: «Нова регіональна модель Чернігівщини».

Наступні два дні, окрім гри, учасники та гості заходу матимуть змогу взяти участь у різноманітних тренінгах, вдосконалити своє ораторське мистецтво та акторську майстерність в інтелектуально-рольовій грі «Мафія»; проявити кмітливість та спритність у «Квест-фестивалі» та зустріти ранок разом із «Нічною тусою». Творча молодь зможе заявити про себе на «Фото-конкурсі» та «Фестивалі аматорського відео».

Логічним завершенням  регіонального етапу «Студентської республіки» стане обрання Студентського мера та депутатів Студентського магістрату.

Отож, якщо ти молодий та активний, прагнеш змінити своє життя на краще – не залишайся осторонь, поринь разом із Студреспублікою у море драйву й емоцій!

Для участі у мульти-фестивалі необхідно зібрати команду з 10 чоловік та пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію.

Деталі можна дізнатися у регіональних координаторів: Андрія Гедровича — моб.тел.: 098 975 71 52 або Наталії Стрижової — моб.тел.: 093 951 78 74.

Студреспубліка  — це не тільки можливість весело та цікаво провести свій час. Це гарна нагода зробити крок назустріч своєму майбутньому. Тут збуваються заповітні мрії! Тут починається завтрашній день!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівського ОО ВМГО "Студентська республіка"