fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
28-06-2010 / всі теми /  Волинь

«Студентська республіка-2010» на Волині. Частина 2

26 червня о 23.15 розпочалось щось страшне — другий рік поспіль непередбачувана волинська погода намагалась завадити проведенню  мульти-фестивалю "Студентська республіка". Невщухаючий дощ за півгодини  перетворив територію маленької студентської країни на зону надзвичайної ситуації (з 43 наметів не затопило водою лише намет оргкомітету). Як стало відомо вранці, за ніч у Луцьку випала майже місячна норма опадів.

  На ранок в студмістечку можна було побачити лише самих витривалих студентів. Такими виявились представники трьох вишів, заручившись підтримкою яких у ТВК було подано заяву кандидата на посаду студентського мера від Олени Гнасюк, студентки ВНУ імені Лесі Українки. Кандидатка подала заяву як самовисуванець, зібравши попередньо підписи громадян республіки. До 10 години (термін прийому заяв) це виявилась лише одна заявка від кандидатів, яку офіційно прийняла ТВК.

 З тривалим запізненням до ТВК надійшла  заява від несподіваного кандидата Максима Воскресенського з ЛНТУ, документи якого були оформлені не у повному обсязі та подані в ТВК за відсутності самого кандидата на території Студреспубліки.

 Та свої корективи знову вносила погода, і на території республіки залишалось все менше і менше громадян. Зважаючи на це рішенням оргкомітету було припинена політична та економічна гра. Внаслідок цього Луцьк вперше за час проведення "Студентської республіки" залишився без мера та магістрату.

 Як розповів голова ВОО НДЛМ Валерій Пельц: «На даний момент оргкомітет розробляє механізм проведення виборів студентського мера та депутатів магістрату в інший час на території міста, про що студенти будуть повідомлені, оскільки наше місто не може залишитись без мера».

 Отже станом на 27 червня офіційно зареєстрований один кандидат Олена Гнасюк, питання про легітимність реєстрації іншого кандидата поки що залишається відкритим.Наслідки грози вранці 27 червня


Важке рішення оргкомітету про завершення гри


Кандидат від ВНУ Олена Гнасюк


Максим Воскресенський з ЛНТУ

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ВОО НДЛМ