fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
28-06-2010 / всі теми /  Волинь

«Студентська республіка-2010» на Волині. Частина 1

26 червня в центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки міста Луцька відбулось урочисте відкриття волинського етапу мульти-фестивалю "Студентська республіка-2010".  Участь у відкритті фестивалю взяли луцький міський голова Богдан Шиба, заступник начальника управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Ігор Дмитришин, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Луцькради Ольга Коритнєва та голова Волинської НДЛМ Валерій Пельц.

Участь в утворенні цьогорічної «Студентської республіки» взяло студентство 14 вишів, з усієї області. Вперше на мульти-фест приїхали учасники з п’яти районних центрів області це більше 200 студентів. Про це у перший день роботи фестивалю «Студентська республіка»  розповів голова ВОО НДЛМ Валерій Пельц.

Студентський мер  та губернатор Студреспубліки Майя Варченко, обрана на цю посаду минулого року, повідомила, що цього року дводенне життя молодої країни доповнюють безліч цікавих суб-фестивалів, нічний квест, "Мафія", конкурс краси з визначенням "Першої леді" республіки, також повідомила про амбіції стосовно мерства у Студреспубліці  представниці команди ВНУ імені Лесі Українки Олени Гнасюк.

Саме Олену всі позиціонували як правонаступницю попереднього мера про що дуже відверто заявило одразу три команди республіки. Протягом дня велась жвава боротьба між представниками двох найбільших вузів краю ВНУ і ЛНТУ, які об’єднали навколо себе своїх прихильників.

Точка кипіння в протистоянні настала під час турніру з брейн-рингу, який проводив представник ЛНТУ. На думку учасниці команди ВНУ Ірини Пемпко не чесно , про що вона написала в  позові до суду. Хоча реакції суду студенти не дочекались, а почали діяти зірвавши проведення турніру на певний час. 

По завершенні брейн-рингу студенти почали грати в "Мафію", яка вгамувала пристрасті в протистоянні між вузами.

В 23.00 розпочався нічний квест. А далі…

Продовження буде.

Зустріч Луцького міського голови Богдана Шиби

Команда МАУП

Володимир-Волинський педколедж

Волинський національний університет імені Лесі Українки

Шацький лісничий технікум

"Студсело" Луцького педколеджу

Офіційне відкриття

Губернатор, міністр культури, суддя

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської НДЛМ