fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
30-06-2010 / всі теми /  Вінниця

«Студентська республіка-2010» Вінницької області
Регіональний етап молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка-2010» проходив на Вінниччині 25-27 червня в таборі відпочинку «Маяк» в с.Селище Тиврівського району.

Захід проводився вже в 12-й раз, головним організатором є обласний осередок Народно-демократичної ліги молоді, головою регіонального оргкомітету мульти-фестивалю був Голова ВОО НДЛМ Андрій Кавунець. Захід проводився за сприяння управління у справах сім’ї та молоді ОДА. Міжнародний оргкомітет на заході представляла менеджер проектів Студреспубліки, відповідальна за оргпитання у МОК Ольга Коваленко.

Спосорами свята виступили ТМ "Караван", Промо-група «Фекторі», ТРК «МегаМолл», кінотеатр Коцюбинського та авторське ательє «ByMe».

Основною частиною мульти-фестивалю стала рольова гра по виборах Студентського мера та Студентського магістрату Вінницької області. Честь своїх  вишів захищали 8 студентських команд, які протягом 3 днів створили віртуальне студентське містечко, політичні партії, вели передвиборчу боротьбу та широку агітаційну кампанію і обрали разом з гостями керівництво Студреспубліки.

Мером "Студентської республіки-2010" Вінницької області було обрано Трохимович Марину, студентку ВТЕІ КНТЕУ, а в магістрат увійшли Ліщук Ольга (партія ЛІТР, ВНТУ), Ніфедова Христина та Бубела Володимир (партія "Палата", ВДПУ-Тернопільська академія), Бакалюк Михайло (партія "3-К", ВНТУ), Жарук Сергій (партія "7 раз", ВНАУ), Маламура Віталій, Висоцька Євгенія та Слушна Юлія (партія "Команда А", Тернопільська академія), Саприкіна Юлія та Добовольський Андрій (партія 3*4, ВТЕІ КНТЕУ).

Окрім стратегічної гри в вибори, вже традиційно, під час Студреспубліки працював Національний Банк, створювались та реєструвались підприємства, грошовою валютою був 1 НДЛМчик, а всі громадяни та гості після реєстрації отримували паспорти громадянина "Студентської республіки".

Не пройшла Студреспубліка і без традиційних суб-фестивалів – "Студентська Мафія", Квест, "Що-Де-Коли", Міні-футбол, волейбол, "Нічна туса", битва ді-джеїв, та інших. Новими субфестами стали конкурс бардів, армреслінг та страйк-бол. Бажаючі могли зареєструвати в РАГСі Студреспубліки свої весілля, а найепатажніші та найромантичніше молоді пари отримали подарунки від оргкомітету.

В черговий раз пройшли і конкурси краси – "Містер Студреспубліка", переможцем якого став Микола Островський з Тернопільської академії, та конкурс студентської краси «Перша Леді». Саме під час конкурсу «Перша Леді», участь в якому взяли 10 найкрасивіших представниць студентства Вінниччини, і були оголошені результати всіх субфестивалів та виборів і нагороджені переможці.

До журі конкурсу увійшли Голова Платформи Громадянського порозуміння Сергій Татусяк, перший заступник голови ОДА Валерій Коровій, заступник голови Товариства «Вінничани в Києві» Микола Ільчук, Голова ВОО НДЛМ, Голова оргкомітету Студреспубліки-2010 Андрій Кавунець, Голова обласного осередку Міжнародногго Товариства «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов, депутат обласної ради Дмитро Лашин, Міс Вінниця-2009 Ольга Безпалько, та, звісно, "Перша Леді" Вінницької області-2009, Міс Вінниця-2008 Лілія Поліщук, яка і вручила переможниці цьогорічного конкурсу, студентці ВДПУ Ксенії Саніній діадему "Першої Леді". 1 віце-леді Марина Ніколаєнко, а 1 віце-леді – студентка ВНТУ Юлія Сікорська.

Тепер перед новообраним Магістратом, Мером та переможцями всіх суб-фестивалфів стоїть наступне завдання – достойно представити область на загальноукраїнському фіналі молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка-2010», який відбудеться наприкінці серпня в Криму. Підтримати нашу команду поїде і велика група вболівальників.

Швидко минули 3 дні, під час яких існувала Міні–країна «Студреспубліка-2010» на Вінниччині. Але студенти не стають менш активними – адже попереду ще багато цікавих проектів, заходів, плани яких були напрацьовані в ході гри, а Студентський магістрат і Мер разом з студентським активом області спільно з обласним управлінням сім’ї та молоді будуть намагатись якнайкраще реалізовувати молодіжну політику області.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Дідик