fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
12-08-2009 / всі теми /  Україна

“Студентська республіка-2009”! Тут починається завтрашній день!

З 21 по 24 серпня, до Дня Незалежності України, пройде незабутня подія у житті кожної молодої людини. Студреспубліка — це не просто відпочинок, це океан емоцій, спілкування і спогадів на все життя! І все це відбудеться у сел. Заозерне, під Євпаторією, на березі Чорного моря.

Студреспубліка — це фінал унікального мульти-фестивалю, який проходить тільки в окремій країні з однойменною назвою. В програмі передбачені такі суб-фестивалі як: конкурс краси ”Перша леді”, квест, флешмоб, “Студентська мафія”, фестиваль аматорського відео, “Нічна туса”, Кубок із КВН та фото-конкурс! Також пройдуть DJ-; PJ-паради, “Містер Студреспубліки” та спортивні ігри. І найголовніше — Стратегічна гра — повномасштабні вибори у Студентський парламент і на посаду Студентського президента України! І все це під ритми музики нон-стоп.

Країна “Студентська республіка” має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути держави. Найголовніший феномен Студреспубліки — це проекція майбутньої України, події, які відбуваються на Студреспубліці — це події, які потім відбуваються в Україні, але через місяць, півроку, рік або навіть і більше.

Активними учасниками на рівні регіонів були понад 100 тисяч найкреативніших, найрозумніших, найбільш лідерських студентів України. Найкращі з них, переможці регіональних етапів, теперь зустрінуться в Криму.

Вперше «Студентська республіка» була проведена у рамках святкування Дня молоді 1998р. у м. Києві. Зважаючи на значний резонанс, вже з 1999р. «Студентська республіка» здійснюється як всеукраїнський проект. З 2004р. за участі переможців регіональних етапів у Криму на узбережжі моря проводиться фінальна частина проекту. З 2006р. проект був вперше проведений у форматі мульти-фестивалю. В 2008р. Студреспубліка відмітила свій ювілей — 10 років. Участь у Студреспубліці приймають не лише українські студенти, але й російські, грузинські, представники інших країн.
Наразі ще триває реєстрація, отже кожен бажаючий ще може потрапити на Студреспубліку та стати повноцінним жителем самої молодіжної країни у світі! Приєднуйся, адже: “Тут збуваються заповітні мрії… Тут починається завтрашній день!”
 
Всі подробиці на офіційному сайті: www.studrespublika.com

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).
Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер — телеканал “ТЕТ”, аналітичний партнер — журнал "Эксперт", спеціальний радіо-партнер — радіо “Мелодія”, музичний партнер — радіо “MfM”, інформаційний партнер — журнал “Український Тиждень”, інтернет-партнер — meta.ua.
 
* * *
До участі запрошуються журналісти та представники ЗМІ.
Звертайтеся до Чувичіна Євгена,
т./ф.: 8(044)522-82-98,
т.м.: 8(068)120-61-81,Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Чувичін Євген