fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
08-07-2009 / всі теми /  Чернігів

«Студентська республіка-2009» Чернігівщини відбулась!

4-5 липня 2009 року у Заміському центрі відпочинку «Сосновий Бор» (с. Бігач Менського р-ну) відбувся регіональний етап найпопулярнішого молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка-2009».

Те, для чого команда оргкомітету з 20-ти осіб працювала протягом 2 місяців нарешті прогриміло в чернігівському регіоні.

"Студентська республіка-2009" гриміла в чудовому сосновому лісі. Молодь вибралася відпочити, «відірватися», пограти, повчитись у кількості більше ніж 400 осіб. І всі розмістилися: хто у корпусах, хто в наметах. Проте такий розподіл аж ніяк не заважав молоді знайомитися і вже на другий день всі один-одного знали. Стільки яскравих, веселих, неординарних особистостей ще потрібно пошукати! Це і хлопець з рожевою чашкою на мотузці, і «лижники», які привезли з собою лижі, і модератори квесту, які в сценічному одязі орків, ельфів, вампірів, некромантів, гномів проходили Студреспублікою.

Найбільш захоплюючим було визнано Квест. Гравці розповідали, що такого цікавого і рольового квесту вони ще не бачили. Сам квест був в стилі «фентезі» і завдання, карти, місцевість, одяг модераторів були в даному стилі. Особливо запам’ятався учасникам нічний етап з Некромантом. Адже тільки уявіть: темна ніч, велике поле, навколо якого ліс, кладовище (спеціально зроблені хрести, повстиркані в землю), Некромант в чорному одязі, одна свічка тільки на нього світить, а в темряві навколо гирчать і повзають зомбі. Уявили? Страшнувато? А гравці все ж таки допомогли Некроманту вбити зомбі зброєю, що викидає полум’я. Було страшнувато, але ще більше цікаво і захоплююче. Одна із учасниць (доречі, приїхала з Києва) розповіла, що в квест грає другий раз і гра її дуже захопила. Проте вона дуже боїться, що всі інші квести будуть не такі цікаві. Що ж до переможців гри, то ними стали:

1 місце – «Semargl»

2 місце – «ФМ»

3 місце розділили «Могу» і «Примус».

Гра в квест на регіональній Студреспубліці була лише фіналом ігр в квест-турнірі, який проходив протягом 3 місяців. І саме переможець турніру по сумі балів за всі ігри отримав путівку на квест всеукраїнської Студреспубліки відстоювати честь Чернігівщини. І це виявилась команда «Semargl».

В КВН-фестивалі перше місце зайняла команда «С потолка», одним з найкращих жартів якої був: «Все лоси в брачный период сбрасывают с себя спортивные костюмы и барсетки».

В іграх з футболу перемогу здобули:

1 місце – «Нічна туса»

2 місце – «Ліверпуль»

3 місце – «Semargl»

В іграх з волейболу перемогу здобули:

1 місце – «Колокольчики»

2 місце – «Квест»

3 місце – «Ручеек»

І найголовніше ― побудова студентської держави. Сильними фігурами у політичній грі виявились минулорічні мери Дайнеко Юлія та Усенко Ірина. Проте обєднати політичні сили навколо себе і здобути перемогу на виборах мера зміг Волочієнко Павло з Чернігівського державного інституту права соціальних технологій і праці. В ході політичної гри були проведені акції:

1. флеш-моб з «лижниками», коли вийшли гравці в лижних шапочках з «балабонами» і на лижах. Зробили коло навколо сцени і жителів;

2. акції із прибирання сміття на  території Студреспубліки.

Депутатами Студентського магістрату ж було обрано:

1.      Батрак Катя

2.      Мороз Катя

3.      Новикова Ніна

4.      Полевиченко Марина

5.      Хіловська Ірина

6.      Лучко Ярослав

7.      Белоусенко Максим

8.      Македон Ганна

9.      Луфиренко Максим

10.  Нагорний Артем

Ввечері 5-го липня, після нагородження переможців, регіональний етап Студреспубліки-2009 був офіційно закритий Головою Чернігівської обласної організації Народно-демократичної ліги молоді Щербою Олександром. Після чого відбувся чудовий концерт музичних колективів «Небо для себе», «Свій світ» та Open-air.  

 

Реєстрація йде повним ходом.

 

Урочисте відкриття, частина оргкомітету на сцені.

 

 Квестери отримують перше завдання.

 

 

 Мафія робить смертельний постріл.

 

Студреспубліка змінює людей і звичаї.

 

Фрагмент карти для квестерів, день перший.

 

Боді-арт "Візитівка".

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако