fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

«Студентська республіка» — 15 років

Уже в п’ятнадцятий раз по всій країні проходить «Студентська республіка», а незабаром у Криму, на березі Чорного моря, відбудеться фінал цієї Міжнародної програми. Тернопіль також вирішив долучитися до спільних святкувань [+ відео].

Отже, ось і Тернопіль вирішив долучитися, до проведення наймасштабнішого студентського мульти-фестивалю "Студентська республіка", яка в цьому році святкує свій ювілей – 15 років. Студенти з різних областей України, яким не байдуже понуре життя своєї країни, вирішили внести барви в повсякденний лад країни та продемонструвати свої знання, вміння та таланти.

Цього року на честь ювілею одним із завдань було створити відео на тему "Студреспубліка: 15 років для України". Тернопіль також вирішив долучитися до привітання та створити своє відео.


Суть відео полягає в показі змін, які сталися за 15 років: не все, на жаль, змінюється на краще, окрім "Студентської республіки", яка розвивається та кожного року дивує студентів цікавими нововведеннями, готовить молодь до розбудови країни.

Тернопільська молодь вирішила розповісти, як міняються цінності та пріоритети, як інтереси у кожного з нас змінилися за ці 15 років. Як виросли ми, з’явилися речі, про які колись ми не могли й мріяти.

Файне місто Тернопіль вітає "Студентську республіку" з ювілеєм і бажає розвиватися з кожним роком дедалі більше!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Богдан Рикульський